Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) ?-?.

Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) ?-?.

Olga Molchanova vybojovala titul v lotyšskom Adaži

Členke EMPIRE Tennis Academy Olge Molchanovej sa podaril pekný úspech na turnaji okruhu Tennis Europe do 14 rokov, ktorý sa konal v lotyšskom meste Adaži.

Olga Molchanova bola v klube Tenisa Centrs Ādaži na turnaji tretej kategórie, ktorý sa hral v hale na tvrdom povrchu a skončil sa 21. októbra.

Na podujatí Ādaži Open sa našej členke a štvrtej nasadenej podarilo získať vo dvojhre titul a vo štvorhre bola tretia spolu s domácou Evou Zazdravnihovou.

VÝSLEDKY:  

 

 

 

 

 

 

 
  Time Draw   Score
  Mon 16/10/2017 GD14 - Girls Doubles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [3] Ukraine
Eva ZAZDRAVNIHA Latvia
-
Latvia Valerija Maija KARGINA
Poland Kamila POPLAWSKA
6-2 6-2
  Mon 16/10/2017 GS14 - Girls Singles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [4] Ukraine
-
Latvia Laura PLIKSA
6-1 6-2      
  Tue 17/10/2017 GD14 - Girls Doubles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [3] Ukraine
Eva ZAZDRAVNIHA Latvia
-
Russia Anastasia SAFYANOVA
Russia Arina SUCHKOVA
6-3 2-610-7      
  Tue 17/10/2017 GS14 - Girls Singles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [4] Ukraine
-
Russia Elina ZAKHAROVA
6-2 6-0      
  Wed 18/10/2017 GD14 - Girls Doubles 14 Main Draw
Aliona FALEI [1] Belarus
Evialina LASKEVICH Belarus
-
Ukraine Olga MOLCHANOVA [3]
Latvia Eva ZAZDRAVNIHA
6-3 7-5      
  Wed 18/10/2017 GS14 - Girls Singles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [4] Ukraine
-
Norway Anna Sofia HASETH [7]
6-0 6-1      
  Thu 19/10/2017 GS14 - Girls Singles 14 Main Draw
Aliona FALEI [1] Belarus
-
Ukraine Olga MOLCHANOVA [4]
2-6 2-6      
  Fri 20/10/2017 GS14 - Girls Singles 14 Main Draw
Olga MOLCHANOVA [4] Ukraine
-
Russia Kira PAVLOVA [2]
6-4 6-3      
Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

El tiempo en Trnava

Clima

Get in touch

Birthdays

VIVIEN JUHASZOVA

Noticias

Stay informed on our latest news!