Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Blinkova s prvým deblovým titulom na okruhu WTA, Mihalíková vyhrala štvorhru v Tbilisi

Dvom členkám EMPIRE Tennis Academy sa darilo tento týždeň na ženských turnajoch vo štvorhre.

Zvrenkyňa Mislava Hizaka v EMPIRE Tennis Academy Anna Blinkova hrala na medzinárodnom antukovom turnaji WTA v marockom meste Rabat, ktoré malo dotáciu 250 000 USD. Hrala spolu s Rumunkou Ralucou Olaru, s ktorou vo finále zdolali španielsko-maďarského pár Perez/Stollar dvakrát 6:4. 
Tereza Mihalíková získala v gruzínskom Tbilisi svoj prvý deblový titul v roku, v kariére už celkovo ôsmy. Podarilo sa jej to spolu s Brazilčankou Pigossi. Vo finále hardového podujatia Tbilisi Cup 2018 zdolali bielorusko-holandskú dvojicu Pirazhenka/Vegelsang 6:4, 6:1.

Tbilisi, Gruzínsko, ITF Womens Circuit, Tbilisi Cup 2018, 25 000 USD, hard, vonku:
Tereza Mihalíková (SVK)
1. kolo: Lana KENTCHIASHVILI (GEO) 6-0 6-1
2. kolo: Anastasia KULIKOVA (RUS) 6-0 4-6 6-4
štvrťfinále: Lesley KERKHOVE (NED) 2-6 5-7
Štvorhra s: Laura PIGOSSI (BRA) [1]
1. kolo: Irina LAPUSTINA (LAT) / Warona MDLULWA (RSA) 6-2 6-3
štvrťfinále: Mariam BOLKVADZE (GEO) / Shalimar TALBI (BLR) 6-2 6-2
semifinále: Anastasia FROLOVA (RUS) / Ekaterine GORGODZE (GEO) [3] 6-2 6-2
finále: Sviatlana PIRAZHENKA (BLR) / Erika VOGELSANG (NED) [4] 6-4 6-1 DEBLOVÝ TITUL!!!

Rabat, Maroko, WTA International, Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, 250 000 USD, antuka, vonku:
Anna Blinkova (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Daniela SEGUEL (CHI) 6-4 7-6(1)
2. kolo kvalifikácie: Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 4-6 3-6
Štvorhra s: Raluca OLARU (ROU)
1.kolo: Oksana KALASHNIKOVA (GEO)/Bibiane SCHOOFS (NED) 2-6 6-3 10-5
štvrťfinále: Darija JURAK (CRO)/Jessiaca MOORE (AUS) 7-5 6-7(5) 13-11
semifinále: Lizette CABRERA (AUS) / Jana FETTE (CRO) 6-2 6-3
finále: Georgina GARCIA PEREZ (ESP)/Fanny STOLLAR (HUN) 6-4 6-4 PRVÝ DEBLOVÝ WTA TITUL PRE BLINKOVU!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Weather in Trnava

Weather

Get in touch

News

Stay informed on our latest news!