Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

János Fekete z EMPIRE Tennis Academy po týždni opäť vo finále dvojhry

Člen trnavskej EMPIRE Tennis Academy János Fekete sa dostal znovu po týždni do finále medzinárodného juniorského turnaja a opäť v Mostare.

János Fekete prežíva vynikajúci záver sezóny, keď najprv zvíťazil na juniorskom podujatí (Grade 5) v Mostari v Bosne a Hercegovine v nedeľu 16. septembra a teraz sa v rovnakom meste tešil z finálovej účasti.
V nedeľu 23. septembra si zmeral sily v súboji o titul s Rakúšanom Filipom Misolicom, podľahol mu dvakrát 1:6.  V tejto sezóne získal Fekete juniorský ITF titul v Slovenskej Ľupči a spomínanom Mostare.

Mostar, Bosna-Hercegovina, juniorský ITF, Mostar Open 18&U 2018, Grade 4, antuka, vonku:
János Fekete (SVK)

1. kolo: Sava RADOVIC (SRB) 6-2 6-2
2. kolo: Luka PULJIC (BIH) 6-1 4-6 6-1
štvrťfinále: Mihailo POPOVIC (SRB) 6-3 6-1
semifinále: Filip Jeff PLANINSEK (SLO) 6-7(4) 6-0 6-4
finále: Filip MISOLIC (AUT) 1-6 1-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Weather in Trnava

Weather

Get in touch

News

Stay informed on our latest news!