Istanbul, Turkey, ITF Womens Circuit, REPUBLICAN GIRLS, 25 000 USD, hard, indoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Ayla AKSU (TUR) ?-?; Hamburg, Germany, ITF Futures, Tennis Future Hamburg, 15 000 USD, hard, indoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Erik CREPALDI (ITA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN [5] - Issam Haitham TAWEEL (EGY) ?-?;Liberec, Czech Republic, ITF Futures, Liberec Open 2018, carpet, indoor: 1QR, David JURAS [11] - Adam KALIVODA (CZE) 7-6(4) 7-5, Qualifying Final: Isa MAMMETGULYYEV (TKM) ?-?; Dornbirn, Austria, junior ITF, Vorarlberg Open, Grade 5, carpet, indoor: 1QR, Olga MOLCHANOVA (UKR) - BYE, 2QR: Ella KORDIK (AUT) 6-0 6-2, Qualifying Final: Sara RADOJEVIC (SUI) 6-4 6-2, 1R: Eva-Maria RIML (AUT) ?-?; Budapest, Hungary, junior ITF, Alfa TI Cup 3, Grade 4, clay, indoor: 1R, Nina STANKOVSKA [4] - Anna Laura HINKA (UKR) 2-6 6-2 6-0, 2R: Tara GORINSEK (SLO) ?-?; Radka ZELNICKOVA (SVK) - Marija VICIC (SLO) 6-3 6-1, 2R: Alina TSYURPALEVYCH (UKR) ?-?; 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Peter SALLAY (HUN) 3-6 0-6.

Istanbul, Turkey, ITF Womens Circuit, REPUBLICAN GIRLS, 25 000 USD, hard, indoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Ayla AKSU (TUR) ?-?; Hamburg, Germany, ITF Futures, Tennis Future Hamburg, 15 000 USD, hard, indoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Erik CREPALDI (ITA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN [5] - Issam Haitham TAWEEL (EGY) ?-?;Liberec, Czech Republic, ITF Futures, Liberec Open 2018, carpet, indoor: 1QR, David JURAS [11] - Adam KALIVODA (CZE) 7-6(4) 7-5, Qualifying Final: Isa MAMMETGULYYEV (TKM) ?-?; Dornbirn, Austria, junior ITF, Vorarlberg Open, Grade 5, carpet, indoor: 1QR, Olga MOLCHANOVA (UKR) - BYE, 2QR: Ella KORDIK (AUT) 6-0 6-2, Qualifying Final: Sara RADOJEVIC (SUI) 6-4 6-2, 1R: Eva-Maria RIML (AUT) ?-?; Budapest, Hungary, junior ITF, Alfa TI Cup 3, Grade 4, clay, indoor: 1R, Nina STANKOVSKA [4] - Anna Laura HINKA (UKR) 2-6 6-2 6-0, 2R: Tara GORINSEK (SLO) ?-?; Radka ZELNICKOVA (SVK) - Marija VICIC (SLO) 6-3 6-1, 2R: Alina TSYURPALEVYCH (UKR) ?-?; 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Peter SALLAY (HUN) 3-6 0-6.

Andrej Martin a Hans Podlipnik zvíťazili vo štvorhre na challengeri v Banja Luke

Dvaja naši členovia Andrej Martin a Hans Podlipnik uspeli vo finále štvorhry na challengerovom turnaji v Bosne a Hercegovine, ktorý sa hral na antuke a mal dotáciu 85 000 eur.

Návrat k predošlej deblovej spolupráci sa vydaril. Andrej Martin a Podlipnik získali predtým dovedna 6 challengerových deblových titulov, teraz im pribudol siedmy. Naposledy sa im to podarilo v roku 2016 v talianskom Turíne.
Nenasadený slovensko-čílsky pár zvíťazil vo finále SRPSKA OPEN nad litovsko-talianskym duom Grigelis/Motti 7:5, 4:6, 10:7.
Pre Andreja Martina je to celkovo 13. titul vo štvorhre na challengerových turnajoch. 

Banja Luka, Bosna & Hercegovina, ATP Challenger, SRPSKA OPEN, 85 000 € + H, antuka, vonku:
Andrej Martin (SVK)

1. kolo: Alessandro GIANNESSI (ITA) 4-6 6-4 4-6
Štvorhra s: Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
1. kolo: Julian OCLEPPO/Andrea VAVASSORI (ITA) 6-4 6-3
štvrťfinále: Tomislav DRAGANJA (CRO)/Alessandro GIANNESSI (ITA) 6-2 4-6 10-8
semifinále: Matej SABANOV/Ivan SABANOV (CRO) 6-1 6-3
finále: Laurynas GRIGELIS (LTU)/Alessandor MOTTI (ITA) 7-5 4-6 10-7 TITUL!!!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!