Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Anne Blinkovej sa darilo na turnaji v Minsku, bola v semifinále dvojhry

Členka EMPIRE Tennis Academy Anna Blinkova si počínala dobre na 25-tisícovom ženskom turnaji v bieloruskom Minsku. 

Podujatie Pavlov Cup sa hral v hale na tvrdom povrchu. Cez prvé kolo postúpila štvrtá nasadená Blinkova po skreči domácej Very Lapko, v druhom kole zdolala Švajčiarku Kennel a vo štvrťfinále taktiež Ukrajinku Zarytsku bez straty setu. V semifinále vyzvala v ruskom derby krajanku Anastasiu Frolovu, ktorá je kvalifikantka a išlo o ich vzájomný duel. Blinkova prehrala 3:6, 4:6.

Za postup medzi najlepšiu štvoricu má Anna Blinkova istých 18 bodov do rebríčka WTA.

Minsk, Bielorusko, Pavlov Cup, ITF, 25 000 USD, tvrdý povrch, hala: 
Anna Blinkova (RUS) [4] 
1. kolo: Vera LAPKO (BLR) 6-1 skreč 
2. kolo: Karin KENNEL (SUI) [Q] 6-1 6-2 
Štvrťfinále: Anastasia ZARYTSKA (UKR) [Q] 6-4 6-1 
Semifinále: Anastasia FROLOVA (RUS) [Q] 3-6, 4-6
Štvorhra s: Polina LEYKINA (RUS) 
1. kolo: Anna KUBAREVA (BLR) [WC] / Kseniya YERSH (BLR) [WC] 6-2 6-0
Štvrťfinále: Valentyna IVAKHNENKO (RUS) [1] / Lidziya MAROZAVA (BLR) [1] 2-6 6-3 [10-7]
Semifinále: Anna KALINSKAYA (RUS) / Nika SHYTKOUSKAYA (BLR) 3-6 2-6

Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!