Paris, France, Roland Garros, 36 000 000 euro, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Destanee AIAVA (AUS) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Misa EGUCHI (JPN) ?-?, 1QR, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Conny PERRIN (SUI) ?-?;, 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Ivana JOROVIC (SRB) ?-?; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Elias YMER (SWE) 6-3 3-6 4-6, 1QR, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Denis KUDLA (USA) 4-6 1-6; Hammamet, Tunisia, ITF Womens Circuit, Hammamet Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Vinciane REMY (FRA) ?-?; Most, Czech Republic, ITF Futures, CZE F2, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vadym URSU (UKR) - Jan MERTL (CZE) ?-?; Balatonalmadi, Hungary, ITF Futures, XIXO Open Balatonalmadi, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Gabor BORSOS (HUN) ?-?; 1QR, David DAMIAN BRNA (SVK) - BYE, 2QR: Marcell BARTAKOVICS (HUN) 6-1 4-6 1-6, 1QR: Martin FEKIAC (SVK) - BYE, 2QR: Rafael KIS BALAZS (HUN) 6-1 6-1, Qualifying Final: Andrej GLVAC (SVK) 2-6 1-6; Antalya, Turkey, ITF Womens Circuit, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Adriana SENKAROVA (SVK) - BYE, 2QR: Agne CEPELYTE (LTU) 6-2 6-1, Qualifying Final: Sofia DMITRIEVA (RUS) 4-6 4-6; Milan, Italy, junior ITF, 58th Trofeo Bonfiglio - Campionati Internazionali d'Italia Juniores, Grade A, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Tomas MACHAC (CZE) ?-?; 1QR, Barbora MATUSOVA (SVK) - Veronica MASCOLO (ITA) 6-1 6-0, 2QR: Alexandra KRASNYAN (RUS) 6-0 6-0, Qualifying Final: Helene PELLICANO (MLT) 6-3 6-3, Main Draw, 1R: ?-?; Rome, Italy, WTA Premier 5, Internazionali BNL d'Italia, 3 076 495 USD, clay, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - BYE, 2R: Alize CORNET (FRA) 6-4 7-6(11), 3R: Mona BARTHEL (GER) 3-6 6-0 6-0, QF: Karolina PLISKOVA (CZE) 6-2 7-6(9), SF: Garbine MUGURUZA (ESP) 4-1 Ret,, F: Simona HALEP (ROU) 4-6 7-5 6-1!!! WTA TITLE.

Paris, France, Roland Garros, 36 000 000 euro, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Destanee AIAVA (AUS) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Misa EGUCHI (JPN) ?-?, 1QR, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Conny PERRIN (SUI) ?-?;, 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Ivana JOROVIC (SRB) ?-?; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Elias YMER (SWE) 6-3 3-6 4-6, 1QR, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Denis KUDLA (USA) 4-6 1-6; Hammamet, Tunisia, ITF Womens Circuit, Hammamet Open, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Vinciane REMY (FRA) ?-?; Most, Czech Republic, ITF Futures, CZE F2, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vadym URSU (UKR) - Jan MERTL (CZE) ?-?; Balatonalmadi, Hungary, ITF Futures, XIXO Open Balatonalmadi, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Gabor BORSOS (HUN) ?-?; 1QR, David DAMIAN BRNA (SVK) - BYE, 2QR: Marcell BARTAKOVICS (HUN) 6-1 4-6 1-6, 1QR: Martin FEKIAC (SVK) - BYE, 2QR: Rafael KIS BALAZS (HUN) 6-1 6-1, Qualifying Final: Andrej GLVAC (SVK) 2-6 1-6; Antalya, Turkey, ITF Womens Circuit, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Adriana SENKAROVA (SVK) - BYE, 2QR: Agne CEPELYTE (LTU) 6-2 6-1, Qualifying Final: Sofia DMITRIEVA (RUS) 4-6 4-6; Milan, Italy, junior ITF, 58th Trofeo Bonfiglio - Campionati Internazionali d'Italia Juniores, Grade A, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Tomas MACHAC (CZE) ?-?; 1QR, Barbora MATUSOVA (SVK) - Veronica MASCOLO (ITA) 6-1 6-0, 2QR: Alexandra KRASNYAN (RUS) 6-0 6-0, Qualifying Final: Helene PELLICANO (MLT) 6-3 6-3, Main Draw, 1R: ?-?; Rome, Italy, WTA Premier 5, Internazionali BNL d'Italia, 3 076 495 USD, clay, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - BYE, 2R: Alize CORNET (FRA) 6-4 7-6(11), 3R: Mona BARTHEL (GER) 3-6 6-0 6-0, QF: Karolina PLISKOVA (CZE) 6-2 7-6(9), SF: Garbine MUGURUZA (ESP) 4-1 Ret,, F: Simona HALEP (ROU) 4-6 7-5 6-1!!! WTA TITLE.

Dubrivnyy sa stal v Moskve vicemajstrom Európy do 16 rokov

Artem Dubrivnyy

Artem Dubrivnyy z EMPIRE Tennis Academy hral majstrovstvách Európy jednotlivcov v Moskve do 16 rokov, kde patril k spolufavoritom na celkové víťazstvo. Zverenec Vladimíra Pláteníka už boduje aj na turnajoch medzi mužmi a figuruje v rebríčku ATP.

Artem Dubrivnyy bol vo dvojhre v Moskve nasadenou osmičkou a túto pozíciu potvrdzoval. Po voľnom žrebe v 1. kole postupne zdolal Brita Herseyho, Švéda Friberga i Španiela Canovasa. Vo štvrťfinále v piatok nastúpil proti nasadenej turnajovej dvojke Ukrajincovi Mashtakovi, ktorej nedal šancu a vyhral jednoznačne 6:2, 6:0. V boji o účasť vo finále sa stretol v sobotu s Francúzom Matteom Martineauom, ktorého porazil 7:5, 6:3. Jedine v nedeľňajšom finále nestačil na českého protivníka Patrika Rikla, s ktorým prehral 4:6, 1:6. Stal sa teda vicemajstrom Európy do 16 rokov!

Artem Dubrivnyy sa spolu s krajanom Sokolovskiym dostal aj do finále debla, kde prehrali s poľským duom.

 

 

Artem DUBRIVNYY (Rusko) [8]

1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jake HERSEY (V. Británia) 6-2 6-3
3. kolo: Karl FRIBERG (Švédsko) 2-6 6-3 6-3
4. kolo: Andres FERNANDEZ CANOVAS (Španielsko) 6-4 6-2
štvrťfinále: Mykyta MASHTAKOV (Ukrajina) [2] 6-2 6-0
semifinále: Matteo MARTINEAU (Francúzsko) 7-5 6-3
finále: Patrik RIKL (Česko) [1] 4-6 1-6

štvorhra s: Mikhail SOKOLOVSKIY (Rusko)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA /Andres FERNANDEZ CANOVAS (Španielsko) 6-0 6-0
3. kolo: Peter August ANKER/Marcus Anker Aarthun SULEN (Nórsko) 6-1 6-3
štvrťfinále: Constantin BITTOUN KOUZMINE / Matteo MARTINEAU [15] (Francúzsko)  6-4 6-4
semifinále: Nicola KUHN /Marvin MOELLER [4] (Nemecko) 7-6(4) 6-4
finále: Konrad FRYZE/ Kacper ZUK [5] (Poľsko) 3-6 6-4 6-10

Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!