Wimbledon, Great Britain, Grandslam, 31,6 mil. £, grass, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Danielle COLLINS (USA) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Sofya ZHUK (RUS) ?-?; 1QR, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Grace MIN (USA) 6-2 6-3, 2QR: Kristie AHN (USA) ?-?; Doubles, 1QR, Igor ZELENAY (SVK)/Kevin KRAWIETZ (GER) - Ruben BEMELMANS (BEL)/Tennys SANDGREN (USA) 6-3 6-7(7) 6-4, 2QR: Dino MARCAN (CRO)/Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT) ?-?; 1QR, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Alejandro GONZALEZ (COL) 7-6(2) 2-6 1-6; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Marcus WILLIS (GBR) 5-7, 5-7; Torun, Poland, ITF Womens Circuit, Bella Cup 2017, $25 000 + H USD, clay, outdoor: 1R, Lenka JURIKOVA (SVK) - Sofia SHAPATAVA (GEO) 6-1 1-6 7-5, 2R: Joana EIDUKONYTE (LTU) ?-?; Lund, Sweden, ITF Womens Circuit, Lund Ladies, $25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Agnes BUKTA (HUN) ?-?;Kazan, Russia, ITF Futures, Kazan Open 2, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Alexander OVCHAROV (RUS) - BYE, 2QR: Davud AMIROV (RUS) 6-4 6-2, Qualifying Final: Maxim GERASKIN (RUS) 2-6 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, David JURAS (SVK) - BYE, 2QR: Alejandro PEREZ (COL) 6-0 6-0, Qualifying Final: Jeff GUERRERO (MEX) 7-5 6-0, Main Draw, 1R, Niccolo CATINI (ITA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F17 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Laura MALUNIAKOVA (SVK) ?-?.

Wimbledon, Great Britain, Grandslam, 31,6 mil. £, grass, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Danielle COLLINS (USA) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Sofya ZHUK (RUS) ?-?; 1QR, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Grace MIN (USA) 6-2 6-3, 2QR: Kristie AHN (USA) ?-?; Doubles, 1QR, Igor ZELENAY (SVK)/Kevin KRAWIETZ (GER) - Ruben BEMELMANS (BEL)/Tennys SANDGREN (USA) 6-3 6-7(7) 6-4, 2QR: Dino MARCAN (CRO)/Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT) ?-?; 1QR, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Alejandro GONZALEZ (COL) 7-6(2) 2-6 1-6; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Marcus WILLIS (GBR) 5-7, 5-7; Torun, Poland, ITF Womens Circuit, Bella Cup 2017, $25 000 + H USD, clay, outdoor: 1R, Lenka JURIKOVA (SVK) - Sofia SHAPATAVA (GEO) 6-1 1-6 7-5, 2R: Joana EIDUKONYTE (LTU) ?-?; Lund, Sweden, ITF Womens Circuit, Lund Ladies, $25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Agnes BUKTA (HUN) ?-?;Kazan, Russia, ITF Futures, Kazan Open 2, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Alexander OVCHAROV (RUS) - BYE, 2QR: Davud AMIROV (RUS) 6-4 6-2, Qualifying Final: Maxim GERASKIN (RUS) 2-6 1-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, David JURAS (SVK) - BYE, 2QR: Alejandro PEREZ (COL) 6-0 6-0, Qualifying Final: Jeff GUERRERO (MEX) 7-5 6-0, Main Draw, 1R, Niccolo CATINI (ITA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F17 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Laura MALUNIAKOVA (SVK) ?-?.

Dubrivnyy sa stal v Moskve vicemajstrom Európy do 16 rokov

Artem Dubrivnyy

Artem Dubrivnyy z EMPIRE Tennis Academy hral majstrovstvách Európy jednotlivcov v Moskve do 16 rokov, kde patril k spolufavoritom na celkové víťazstvo. Zverenec Vladimíra Pláteníka už boduje aj na turnajoch medzi mužmi a figuruje v rebríčku ATP.

Artem Dubrivnyy bol vo dvojhre v Moskve nasadenou osmičkou a túto pozíciu potvrdzoval. Po voľnom žrebe v 1. kole postupne zdolal Brita Herseyho, Švéda Friberga i Španiela Canovasa. Vo štvrťfinále v piatok nastúpil proti nasadenej turnajovej dvojke Ukrajincovi Mashtakovi, ktorej nedal šancu a vyhral jednoznačne 6:2, 6:0. V boji o účasť vo finále sa stretol v sobotu s Francúzom Matteom Martineauom, ktorého porazil 7:5, 6:3. Jedine v nedeľňajšom finále nestačil na českého protivníka Patrika Rikla, s ktorým prehral 4:6, 1:6. Stal sa teda vicemajstrom Európy do 16 rokov!

Artem Dubrivnyy sa spolu s krajanom Sokolovskiym dostal aj do finále debla, kde prehrali s poľským duom.

 

 

Artem DUBRIVNYY (Rusko) [8]

1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jake HERSEY (V. Británia) 6-2 6-3
3. kolo: Karl FRIBERG (Švédsko) 2-6 6-3 6-3
4. kolo: Andres FERNANDEZ CANOVAS (Španielsko) 6-4 6-2
štvrťfinále: Mykyta MASHTAKOV (Ukrajina) [2] 6-2 6-0
semifinále: Matteo MARTINEAU (Francúzsko) 7-5 6-3
finále: Patrik RIKL (Česko) [1] 4-6 1-6

štvorhra s: Mikhail SOKOLOVSKIY (Rusko)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA /Andres FERNANDEZ CANOVAS (Španielsko) 6-0 6-0
3. kolo: Peter August ANKER/Marcus Anker Aarthun SULEN (Nórsko) 6-1 6-3
štvrťfinále: Constantin BITTOUN KOUZMINE / Matteo MARTINEAU [15] (Francúzsko)  6-4 6-4
semifinále: Nicola KUHN /Marvin MOELLER [4] (Nemecko) 7-6(4) 6-4
finále: Konrad FRYZE/ Kacper ZUK [5] (Poľsko) 3-6 6-4 6-10

Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!