Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Igor Zelenay vybojoval svoj 37. deblový titul v Taliansku

Člen EMPIRE Tennis Academy Igor Zelenay uspel spolu s Ukrajincom Denisom Molčanovom, keď ako prví nasadení zvíťazili vo finále štvorhry na challengerovom turnaji  v talianskom Cordenonse.

Antukové podujatie s názvom ACQUA DOLOMIA TENNIS CUP má dotáciu 64 000 eur. V sobotňajšom finále zdolali Igor Zelenay s Molčanovom nenasadené slovensko-španielske duo Andrej Martin, Daniel Muňoz de la Nava tesne 3:6, 6:3, 11:9. O víťazovi rozhodol až zápasový tajbrejk. V ňom Zelenay s Molčanovom prehrávali dokonca 5:8 i 7:9, ale dva mečbaly odvrátili a napokon zvíťazili.
Igor Zelenay má na konte už 37 titulov v debli na challengerovej úrovni, z nich päť v tomto roku, dokonca všetky s ukrajinským tenistom.

Cordenons, Italy, ATP Challenger, ACQUA DOLOMIA TENNIS CUP, 64 000 + H, antuka, vonku:

Igor Zelenay (SVK)
Štvorhra s: Denys Molchanov (UKR)

1. kolo: Pedro CACHIN (ARG)/Carlos GOMEZ-herrera (ESP) 7-6(8) 6-1
štvrťfinále: Nikola CACIC (SRB)/Luca MARGAROLI (SUI) 6-1 6-1
semifinále: Guilherme CLEZAR (BRA)/Joao DOMINGUES (POR) bez boja
finále: Andrej MARTIN (SVK)/Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) 3-6 6-3 11-9 TITUL!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!