St. Petersburg, Russia, ATP 250, ST. PETERSBURG OPEN, $1,248,665, hard, indoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Divij Sharan (IND) - Marcelo DEMOLINER (BRA)/ Matwe MIDDELKOOP (NED) 3-6 6-2 10-5, QF: CARBALLES BAENA (ESP) / MOLTENI Andres (ARG) 7-5 5-7 10-5, SF:  Nikola MEKTIC / Franko SKUGOR (CRO) ?-?; Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

St. Petersburg, Russia, ATP 250, ST. PETERSBURG OPEN, $1,248,665, hard, indoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Divij Sharan (IND) - Marcelo DEMOLINER (BRA)/ Matwe MIDDELKOOP (NED) 3-6 6-2 10-5, QF: CARBALLES BAENA (ESP) / MOLTENI Andres (ARG) 7-5 5-7 10-5, SF:  Nikola MEKTIC / Franko SKUGOR (CRO) ?-?; Cairns, Australia, ITF World Tennis Tour, Cairns Tennis International, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) [6] - Isabella BOZICEVIC (AUS) 6-3 6-2, 2R: Emily FANNING (NZL) 6-1 6-1, QF: Olivia ROGOWSKA (AUS) [2] 3-6 3-6.

Juhászová, Dubrivnyy, Feodorov a Poritskyy s titulmi vo štvorhre na medzinárodných turnajoch

Traja členovia medzinárodnej akadémie EMPIRE Tennis Academy v Trnave získali tituly v debli.

Vivien Juházsová hrala na 25-tisícovom turnaji ITF s názvom Internationale Württembergische Damen-Tennis-Meisterschaften um den Stuttgarter Stadtpokal v nemeckom Stuttgarte. Spolu s Ruskou Alenou Fominou zvíťazili vo finále štvorhry nad srbsko-americkým párom Curovic/Scholl 2:6, 6:2, 14:12.

Artem Dubrivnyy, zverenec Karola Becka, hral s krajanom Alexandrom Ovcharom. Dvojica vo finále srbského turnaja ITF v Belehrade triumfovala nad párom Rakic/Spec 6:7, 6:1, 10:7.

Darilo sa aj našej juniorke Francesce Andree Feodorovej, ktorá bola na juniorskom turnaji Corfu Cup 2019 v Grécku vo štvrťfinále dvojhry a spolu so Slovenkou Ninou Danišovou získali titul vo štvorhre.
Vo finále zdolali turecko-poľský pár Toglukdemir/Lipiec 6:2, 6:2.

Andriy Poritskyy bol na medzinárodnom turnaji z okruhu Tennis Europe Reykjavik Open U14 v islandskom Reykjavíku. Vo dvojhre sa prebojoval do finále dvojhry a vo štvorhre získali spolu s Filipom Horákom titul!

Stuttgart-Vaihingen, Germany, ITF World Tennis Tour, Internationale Württembergische Damen-Tennis-Meisterschaften um den Stuttgarter Stadtpokal, 25 000 USD, clay, outdoor:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)

Štvorhra s: Alena FOMINA (RUS)
1. kolo: Inasse HAMOUTI (FRA) / Pauline WUARIN (SUI) 6-1 6-3
štvrťfinále: Albina KHABIBULINA (UZB) / Ksenia PALKINA (KGZ) 6-2 6-1
semifinále: Mana AYUKAWA (JPN) / Nina STADLER (SUI) 6-7(0) 7-6(5) [16-14]
finále: Tamara CUROVIC (SRB) / Chiara SCHOLL (USA) [4] 2-6 6-2 14-12 TITUL!!!

Belgrade, Serbia, ITF World Tennis Tour, M15 Belgrade, 15 000 USD, clay, outdoor:
Artem Dubrivnyy (RUS)
Štvorhra s: Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo: Ljubomir CELEBIC (MNE) / Sabit SUNTIC (SRB) Walkover
štvrťfinále: Markos KALOVELONIS (GRE) / Denis KLOK (RUS) [1] 3-6 7-6(11) [10-5]
semifinále: Quentin FOLLIOT (FRA) / Stefan MICOV (MKD) 6-3 6-1
finále: Strahinja RAKIC (SRB) / Matic SPEC (SLO) 6-7(5) 6-1 [10-7] TITUL!!!

Corfu, Greece, ITF World Tennis Tour Juniors, Corfu Cup 2019, carpet, outdoor:
Francesca Andrea FEODOROV (ROU) [4]

1. kolo: Gloria ALOGO PIQUERAS (ESP) 6-1 6-4
2. kolo: Milena JEVTOVIC (ITA) 6-0 6-7(7) 6-1
štvrťfinále: Dimitra PAVLOU (GRE) 6-4 4-6 5-7
Štvorhra s: Nina DANISOVA (SVK)
1. kolo: Milena JEVTOVIC (ITA) / Vittoria MODESTI (ITA) 6-3 6-1
štvrťfinále: Gloria ALOGO PIQUERAS (ESP) / Violeta MARTINEZ (USA) 5-7 6-4 [15-13]
semifinále: Vasileia GRIVA (GRE) / Dimitra PAVLOU (GRE) 6-2 6-3
finále: Mina TOGLUKDEMIR (TUR)/Xenia LIPIEC (POL) 6-2 6-2 TITUL!!!

Reykjavik, Iceland, Tennis Europe U14, Reykjavik Open U14/U16, Category 3, artificial grass, outdoor:
Andriy PORITSKYY (UKR) [4]

1. kolo: BYE
2. kolo: Bogdan DRYAGIN (RUS) 7-6(5) 6-0
štvrťfinále: Jim SAINT MARTIN (FRA) 6-2 4-6 6-1
semifinále: Carl HOLDER (FRA) [2] 1-6 6-3 6-2
finále: Theo PAPAMALAMIS (FRA) 3-6 3-6
Štvorhra s: Filip HORAK (CZE) [2]
1. kolo: BYE
štvrťfinále: Finbar MCGARVEY (GBR)/Fedor SOSEDKIN (RUS) 6-2 6-4
semifinále: Lukas KRISTIANSON [4] / Georg STRASCH (EST) 6-1 6-3
finále: Adrien DUCRUET / Theo PAPAMALAMIS (FRA) 6-1 6-3 TITUL!!!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!