Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Nanchang, China, ATP Challenger, 2019 GANJIANG NEW AREA INTERNATIONAL CHALLENGER, $54,160 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Vaclav SAFRANEK (CZE) ?-?; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Tristan LAMASINE (FRA) 6-2 6-2, 2R: Alex BOLT (AUS) ?-?; Anning, China, WTA Challenger, Kunming Open, $125 000, clay, outdoor: 1R, Alexandra CADANTU (ROU) - Shuai PENG (CHN) 6-4 1-6 6-3, 2R: Miharu IMANISHI (JPN) ?-?; Andijan, Uzbekistan, ITF World Tennis Tour, Andijan Combined Event, 25 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Kamilla RAKHIMOVA (RUS) - Valentina SHLEYN (UZB) 6-1 6-0, Qualifying Final: Sadafmoh TOLIBOVA (BLR) 6-2 6-2, 1R: Valeria SAVINYKH [1] (RUS) ?-?; Piestany, Slovakia, junior ITF, The 41st Slovakia Cup 2019, Grade 2, clay, outdoor: 1QR, Janos FEKETE (SVK) [1] - BYE, 2QR: Jakub NICOD (CZE) 6-1 6-3, Qualifying Final: Dominik RYS (CZE) [12] 7-5 7-6(2), 1R: Jiri BARNAT (CZE) 7-6(4) 6-1, 2R: William GRANT (USA) [8] ?-?; 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) - Stefan IVIC (SRB) 7-6(4) 6-1, 2R: Zsombor VELCZ (HUN) [15] ?-?; 1QR, Natalia SCHWARCOVA (SVK) [11]  - BYE, 2QR:  Nella Chiara ONDROUSKOVA (CZE) 6-1 6-2, Qualifying Final: Olga MOLCHANOVA (UKR) [1] 6-2 6-2, 1R: Julie ZYTOVA (CZE) 6-2 2-6 6-1, 2R: Ziva FALKNER (SLO) [16] ?-?; 1R: Nina STANKOVSKA (SVK) - Olga MOLCHANOVA (UKR) 6-0 6-0, 2R: Melania DELAI (ITA) [2] ?-?.

Kasatkina vo finále štvorhry na Kremlin Cupe, Svitolina v semifinále dvojhry

Na prestížnom turnaji Kremlin Cup v Moskve sa darilo okrem našej Anny Blinkovej aj ďalším dvom členkám trnavskej EMPIRE Tennis Academy. Elina Svitolina sa dostala do semifinále dvojhry a Daria Kasatkina, zverenkyňa Vladimíra Pláteníka, sa prebojovala do finále štvorhry.

Známy Kremlin Cup sa konal v Moskve a mal dotáciu vyše 800-tisíc amerických dolárov. Daria Kasatkina na ňom síce neobhájila minuloročné semifinále vo dvojhre, keď prehrala vo štvrťfinále s Nemkou Georges, ale za to sa spolu s Austrálčankou a kamarátkou Dariou Gavrilovou dostala do finále debla. V ňom vyzvali v piatok večer českú dvojicu Hlaváčková/Hradecká, ktorej podľahli 6-4, 0-6, 7-10. 

Vynikajúcu formu v závere sezóny potvrdila v Moskve Elina Svitolina, ktorá sa dostala do semifinále dvojhry, kde prehrala s domácou Kuznetsovou 1:6, 7:6(2), 4:6.

Moskva, Rusko, Kremlin Cup, WTA Premier, 823 888 USD, tvrdý povrch, hala: 

Daria Kasatkina (RUS) [8] 
1. kolo: Belinda BENCIC (SUI) 6-4 6-1 
2. kolo: Ekaterina MAKAROVA (RUS) 6-4 6-1
Štvrťfinále: Julia GOERGES (GER) 5-7 1-6   
Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS) 
1. kolo: Ekaterina MAKAROVA (RUS) [1] / Elena VESNINA (RUS) [1] 6-3 4-6 [10-6] 
Štvrťfinále: Lyudmyla KICHENOK (UKR) / Nadiia KICHENOK (UKR) 6-2 6-2 
Semifinále: Paula KANIA (POL) / Danka KOVINIC (MNE) 6-2 6-4 
Finále: Andrea HLAVÁČKOVÁ (CZE) [2] / Lucie HRADECKÁ (CZE) [2] 6-4, 0-6, 7-10  
Elina Svitolina (UKR) [4] 
1. kolo: voľný žreb 
2. kolo: Yulia PUTINTSEVA (KAZ) 6-2 6-2
Štvrťfinále: Ana KONJUH (CRO) [LL] 6-1 6-1
Semifinále: Svetlana KUZNETSOVA (RUS) [1] [WC] 1-6, 7-6(2), 4-6
Anna BLINKOVA (RUS) [WC]
1. kolo kvalifikácie: Elitsa KOSTOVA (BUL) 6-0 6-4 
2. kolo kvalifikácie: Cagla BUYUKAKCAY (TUR) [4] 6-2 6-3
3. kolo kvalifikácie: Nadia PODOROSKA (ARG) 6-2 6-1
Hlavná súťaž: Anna BLINKOVA (RUS) [Q] 
1. kolo: Anastasija SEVASTOVA (LAT) 4-6 6-1 7-6(10) 
2. kolo: Ana KONJUH (CRO) [LL] bez boja  

Video: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!