Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) ?-?;  1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) ?-?; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) ?-?; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) ?-?;  1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) ?-?; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) ?-?; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Ken Onishi bol na turnaji v malajzijskom Kuala Lumpur v semifinále!

Člen trnavskej EMPIRE Tennis Academy a zverenec Miloslava Grolmusa Ken Onishi si počínal výborne na hardovom turnaji ITF v Malajzii.

Japonský tenista Ken Onishi, ktorý má trénerskú základňu v TC EMPIRE Trnava, odohral najprv tri náročné duely. Vo všetkých troch potreboval na postup tri sety – cez krajana Tanumu, Holanďana Dijkhuizena i Taliana Vilarda.
V semifinále vyzval zverenec Miloslava Grolmusa Uzbeka Jurabeka Karimova, prehral v dvoch setoch 1:6, 3:6.
Onishi má istých 6 bodov do rebríčka ATP, v ktorom je na 688. mieste vo dvojhre, jeho osobným a zároveň sezónnym maximum je 684. priečka.

Kuala Lumpur, Malajzia, ITF Futures, ITF Men's Pro Circuit USD 15,000, hard, vonku:
Ken Onishi (JPN)

1. kolo: Ryota TANUMA (JPN) 6-4 3-6 6-1
2. kolo: Marc DIJKHUIZEN (NED) 3-6 6-4 6-2
štvrťfinále: Francesco VILARDO (ITA) 4-6 7-6(4) 6-2
semifinále: Jurabek KARIMOV (UZB) 1-6 3-6

Štvorhra s: Yuichi ITO (JPN) 
1. kolo: Ryota KISHI (JPN) / Ryota TANUMA (JPN) 6-2 6-4     
štvrťfinále: Wilfredo GONZALEZ (GUA) / Francesco VILARDO (ITA) [4]  0-6 3-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!