Moscow, Russia, WTA Premier, VTB Kremlin Cup, 932 000 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Lesia TSURENKO (UKR) 6-4 7-6(1), 2R: Alize CORNET (FRA) 3-6 7-5 6-4, QF: Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-4 6-3, SF: Johanna KONTA (GBR) 6-4 6-3, F: Ons JABEUR (TUN) 2-6 7-5(4) 6-4!!! SINGLES TITLE!!! ; Osaka, Japan, junior ITF, Osaka Mayor's Cup - World Super Junior Tennis Championships 2018, Grade A, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Shoei MIZUGUCHI (JPN) 6-2 6-0, 2R: Ryuhei AZUMA (JPN) 2-6 2-6; Yerevan, Armenia, junior ITF, Autumn Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Eremey KOTSELYUK (RUS) 6-1 4-6 6-0, 2R: Nikita FIALTOV (RUS) 6-2 6-1, QF: Henadzi HRABAVETS (BLR) 3-6 6-2 6-1, SF: Matei Victor PALCAU (ROU) 6-2 6-3, F: Saba PURTSELADZE (GEO) 6-3 2-6 6-2 TITLE!!! ; Luxembourg, Luxembourg, WTA International, BGL BNP Paribas Luxembourg Open, 250 000 USD, hard, indoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Tatjana MARIA (GER) 6-2 7-5, 2R: Julia GOERGES (GER) 1-6 4-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Dalila JAKUPOVIC (SLO) 6-7(3) 6-3 4-.

Moscow, Russia, WTA Premier, VTB Kremlin Cup, 932 000 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Lesia TSURENKO (UKR) 6-4 7-6(1), 2R: Alize CORNET (FRA) 3-6 7-5 6-4, QF: Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-4 6-3, SF: Johanna KONTA (GBR) 6-4 6-3, F: Ons JABEUR (TUN) 2-6 7-5(4) 6-4!!! SINGLES TITLE!!! ; Osaka, Japan, junior ITF, Osaka Mayor's Cup - World Super Junior Tennis Championships 2018, Grade A, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Shoei MIZUGUCHI (JPN) 6-2 6-0, 2R: Ryuhei AZUMA (JPN) 2-6 2-6; Yerevan, Armenia, junior ITF, Autumn Cup, Grade 5, clay, outdoor: 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Eremey KOTSELYUK (RUS) 6-1 4-6 6-0, 2R: Nikita FIALTOV (RUS) 6-2 6-1, QF: Henadzi HRABAVETS (BLR) 3-6 6-2 6-1, SF: Matei Victor PALCAU (ROU) 6-2 6-3, F: Saba PURTSELADZE (GEO) 6-3 2-6 6-2 TITLE!!! ; Luxembourg, Luxembourg, WTA International, BGL BNP Paribas Luxembourg Open, 250 000 USD, hard, indoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) - Tatjana MARIA (GER) 6-2 7-5, 2R: Julia GOERGES (GER) 1-6 4-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Dalila JAKUPOVIC (SLO) 6-7(3) 6-3 4-.

Lenka Stará získala v Casablance titul vo štvorhre

Členka EMPIRE Tennis Academy Lenka Stará uspela na juniorskom podujatí v marockej Casablance.

Juniorský turnaj Mediterranée Avenir prvej kategórie sa hral v Maroku na antuke. Zverenkyňa Martina Durdíka Lenka Stará a momentálne najlepšia slovenská juniorka síce vypadla vo dvojhre v treťom kole po prehre s prvou nasadenou Ruskou Rakhimovou, ale chuť si napravila vo štvorhre. Spolu s rovnakou hráčkou, s ktorou predtým prehrala v singli, vybojovali deblový titul po finálovom triumfe nad britským párom Allen/Martins 6:0, 7:6(4).

Casablanca, Maroko, junior ITF, Mediterranée Avenir, Grade 1, antuka, vonku:
Lenka Stará (SVK)

1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Aubane DROGUET (FRA) 6-2 6-2
3. kolo: Valentina RYSER (SUI) 6-4 4-6 4-6
Štvorhra s: Kamilla RAKHIMOVA (RUS) [1] 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Aleksandra Julia JELEN (POL) / Carol Young Suh LEE (NMI) 6-3 3-6 [10-3] 
štvrťfinále: Charlotte OWENSBY (USA) / Sasha WOOD (USA) [8] 6-2 6-1 
semifinále: Sada NAHIMANA (BDI) / Selin OVUNC (TUR) [3] 7-5 6-2 
finále: Victoria ALLEN (GBR) / Destinee MARTINS (GBR) [5] 6-0 7-6(4)

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!