Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Mihalíková víťazkou štvorhry na 25-tisícke v Indii

Členka EMPIRE Tennis Academy Tereza Mihalíková hrala na turnaji v indickom meste Pune, kde sa jej podarilo okrem účasti vo štvrťfinále singla uspieť aj vo štvorhre, ktorú vyhrala.

Tereza Mihalíková postúpila do štvrťfinále dvojhry, kde prehrala s Rumunkou Jaqueline Cristian. Práve s touto hráčkou hrala aj debla, v ktorom boli nasadené štvorky. 
Uspeli aj vo finále, keď zdolali taiwansko-ruský pár 4:6, 6:3, 10:7. Mihalíková vyhrala štvrtý turnaj vo štvorhre v tejto sezóne a prvý s dotáciou 25 000 USD. Predtým uspela v debli aj Sharm El Sheikhu, Káhire a Hammamete.

Pune, India, ITF Womens Circuit, PUNE OPEN $25000 ITF WOMENS CHAMPIONSHIP 2017, 25 000 USD, hard, vonku:
Tereza Mihalíková (SVK)

1. kolo: Prerna BHAMBRI (IND) 6-1 6-2
2. kolo: Mahak JAIN (IND) 3-6 6-3 6-1
Štvrťfinále: Jaqueline CRISTIAN (ROU) 6-7(2) 2-6
Štvorhra s: Jaqueline Adina CRISTIAN (ROU)[4]
1. kolo: Ramya NATARAJAN (IND) / Mihika YADAV (IND) 7-5 6-3
štvrťfinále: Stefanie TAN (SGP) / Dhruthi TATACHAR VENUGOPAL (IND) 1-6 6-1 [10-5]
semifinále: Berfu CENGIZ (TUR) / Karin KENNEL (SUI)  6-0 6-1
finále: Pei-Chi LEE (TPE) / Yana SIZIKOVA (RUS) [3] 4-6 6-3 [10-7] VÍŤAZKA ŠTVORHRY!!!

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!