Samarkand, Uzbekistan, SAMARKAND CHALLENGER, 54 160 USD + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Evgeny TYURNEV (RUS) 6-3 6-4, 3R: Roberto CID (DOM) 6-3 6-4, QF: Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) 6-4 4-6 6-2 SF: Corentin MOUTET (FRA) 4-6 6-0 2-6; 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Thiago SESBOTH WILD (BRA) 7-6(5) 4-6 6-2, 3R: Ulises BLANCH (USA) 7-6(5) 6-7(2) 7-6(5), QF: Joao MENEZES (BRA) 2-6 4-6; Doboj, Bosnia and Herzegovina, ITF World Tennis Tour, 13th DOBOJ OPEN - 2019,  25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [6] - Dejan KATIC (SRB) 4-6 6-4 6-2, 2R: Ljubomir CELEBIC (MNE) 6-4 6-2, QF: Botic VAN DE ZANDSCHULP (NED) [3] 0-6 4-6; Heraklion, Greece, ITF World Tennis Tour, 14th Lyttos Beach ITF World Tour, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Jesse DELANEY (AUS) 6-3 6-1, 2R: Alec ADAMSON (USA) [8] 6-3 5-7 6-1, QF: Peter BOTHWELL (IRL) [4] 4-6 7-6(5) 3-6; Skopje, North Macedonia, junior ITF, ITF Juniors Tennispark Open 2019, Grade 5, clay, outdoor: 1QR, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) [5] - Arthur FILS (FRA) 6-4 4-6 [10-3], 2QR: Lennon Roark JONES (JPN) 6-3 6-4, QFinal: Facundo ELIAS HANNI (ARG) [3] 6-2 6-1, 1R: Martin KATZ (BEL) [3] 6-1 4-6 7-5, 2R: Cesar BOUCHELAGHEM (FRA) 6-1 6-4, QF: Ivan Karlo BAN (CRO) 6-4 6-1, SF: Kyle Lok Yin TANG (HKG) [2] ?-?.
    

Samarkand, Uzbekistan, SAMARKAND CHALLENGER, 54 160 USD + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Evgeny TYURNEV (RUS) 6-3 6-4, 3R: Roberto CID (DOM) 6-3 6-4, QF: Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) 6-4 4-6 6-2 SF: Corentin MOUTET (FRA) 4-6 6-0 2-6; 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR) - BYE, 2R: Thiago SESBOTH WILD (BRA) 7-6(5) 4-6 6-2, 3R: Ulises BLANCH (USA) 7-6(5) 6-7(2) 7-6(5), QF: Joao MENEZES (BRA) 2-6 4-6; Doboj, Bosnia and Herzegovina, ITF World Tennis Tour, 13th DOBOJ OPEN - 2019,  25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [6] - Dejan KATIC (SRB) 4-6 6-4 6-2, 2R: Ljubomir CELEBIC (MNE) 6-4 6-2, QF: Botic VAN DE ZANDSCHULP (NED) [3] 0-6 4-6; Heraklion, Greece, ITF World Tennis Tour, 14th Lyttos Beach ITF World Tour, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Jesse DELANEY (AUS) 6-3 6-1, 2R: Alec ADAMSON (USA) [8] 6-3 5-7 6-1, QF: Peter BOTHWELL (IRL) [4] 4-6 7-6(5) 3-6; Skopje, North Macedonia, junior ITF, ITF Juniors Tennispark Open 2019, Grade 5, clay, outdoor: 1QR, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) [5] - Arthur FILS (FRA) 6-4 4-6 [10-3], 2QR: Lennon Roark JONES (JPN) 6-3 6-4, QFinal: Facundo ELIAS HANNI (ARG) [3] 6-2 6-1, 1R: Martin KATZ (BEL) [3] 6-1 4-6 7-5, 2R: Cesar BOUCHELAGHEM (FRA) 6-1 6-4, QF: Ivan Karlo BAN (CRO) 6-4 6-1, SF: Kyle Lok Yin TANG (HKG) [2] ?-?.
    

Pavel Shumeiko získal titul vo štvorhre na prestížnom turnaji v Belgicku

Člen EMPIRE Tennis Academy Pavel Shumeiko si vybojoval prvenstvo na turnaji prvej kategórie v belgickom Charleroi-Marcinelle.

Pavel Shumeiko, ktorému sa v trnavskej akadémii venuje aj tréner Miloslav Grolmus, síce na turnaji neuspel vo dvojhre, ale vynahradil si to vo štvorhre. Po boku Nemca Henriho došiel až do finále. V ňom si spolu poradili a austrálsko-japonským párom Hijikata a Tajima 7:6, 6:3. 
Shumeiko sa vďaka tomu dostane opäť na cca 60. miesto kombinovaného juniorského rebríčka ITF, čo bolo jeho maximom.

Charleroi-Marcinelle, Belgicko, juniorský ITF, 54th Astrid Bowl Charleroi, Belgian International Junior Championships, Grade 1, antuka, vonku:
Pavel Shumeiko (UKR)

1. kolo: Justin BOULAIS (CAN) 5-7 6-4 4-6 
Štvorhra s:  Henri SQUIRE (GER) [5] 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Axel NEFVE (USA) / Eliot SPIZZIRRI (USA) 6-7(5) 6-4 [10-8]
štvrťfinále: Mateus ALVES (BRA) / Natan RODRIGUES (BRA) [4] 6-3 7-6(2)
semifinále: Savriyan DANILOV (RUS) / Alexander ZGIROVSKY (BLR) [8] 6-4 4-6 [10-7]
finále: Rinky HIJIKATA (AUS) / Naoki TAJIMA (JPN) [1] 7-6 6-3 titul! 

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Gratulujeme k narodeninám

Václav Šafránek

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!