Birmingham, Great Britain, WTA Premier, Nature Valley Classic, 936 128 USD, grass, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Donna VEKIC (CRO) 6-1 3-6 6-1, 2R: Alize CORNET (FRA) 6-4 6-2, QF: ?-?, 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Kristyna PLISKOVA (CZE) 3-6 7-5 6-4, 2R: Lesia TSURENKO (UKR) ?-?; Mallorca, Spain, WTA International, Mallorca Open, 250 000 USD, grass, outdoor: 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Marta KOSTYUK (UKR) 6-4 7-5, 2R: Victoria AZARENKA (BLR) ?-?; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Sofia KENIN (USA) 3-6 6-3 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Cornelia LISTER (SWE) 6-3 6-2, Qualifying Final: Alja TOMLJANOVIC (CRO) 4-6 3-6; Ilkley, Great Britain, ITF Womens Circuit, Ilkley Trophy, 100 000 USD, grass, outdoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Abigail TERE-APISAH (PNG) 2-6 0-2 Retired; Ystad, Sweden, ITF Womens Circuit, Swedish Ladies Ystad, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Andreea Amalia ROSCA [3] 3-6 4-6; Budapest, Hungary, ITF Futures, ETC Budapest Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Tommy SZENDREI (SWE) 6-0 6-1, 2QR: Patrik KOCZKA (HUN) 6-3 6-1, Qualifying Final: Eduardo DISCHINGER (BRA) 6-3 4-6 0-6.

Birmingham, Great Britain, WTA Premier, Nature Valley Classic, 936 128 USD, grass, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Donna VEKIC (CRO) 6-1 3-6 6-1, 2R: Alize CORNET (FRA) 6-4 6-2, QF: ?-?, 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Kristyna PLISKOVA (CZE) 3-6 7-5 6-4, 2R: Lesia TSURENKO (UKR) ?-?; Mallorca, Spain, WTA International, Mallorca Open, 250 000 USD, grass, outdoor: 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Marta KOSTYUK (UKR) 6-4 7-5, 2R: Victoria AZARENKA (BLR) ?-?; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Sofia KENIN (USA) 3-6 6-3 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Cornelia LISTER (SWE) 6-3 6-2, Qualifying Final: Alja TOMLJANOVIC (CRO) 4-6 3-6; Ilkley, Great Britain, ITF Womens Circuit, Ilkley Trophy, 100 000 USD, grass, outdoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Abigail TERE-APISAH (PNG) 2-6 0-2 Retired; Ystad, Sweden, ITF Womens Circuit, Swedish Ladies Ystad, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Andreea Amalia ROSCA [3] 3-6 4-6; Budapest, Hungary, ITF Futures, ETC Budapest Open, 25 000 USD, clay, outdoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Tommy SZENDREI (SWE) 6-0 6-1, 2QR: Patrik KOCZKA (HUN) 6-3 6-1, Qualifying Final: Eduardo DISCHINGER (BRA) 6-3 4-6 0-6.

Pavel Shumeiko získal titul vo štvorhre na prestížnom turnaji v Belgicku

Člen EMPIRE Tennis Academy Pavel Shumeiko si vybojoval prvenstvo na turnaji prvej kategórie v belgickom Charleroi-Marcinelle.

Pavel Shumeiko, ktorému sa v trnavskej akadémii venuje aj tréner Miloslav Grolmus, síce na turnaji neuspel vo dvojhre, ale vynahradil si to vo štvorhre. Po boku Nemca Henriho došiel až do finále. V ňom si spolu poradili a austrálsko-japonským párom Hijikata a Tajima 7:6, 6:3. 
Shumeiko sa vďaka tomu dostane opäť na cca 60. miesto kombinovaného juniorského rebríčka ITF, čo bolo jeho maximom.

Charleroi-Marcinelle, Belgicko, juniorský ITF, 54th Astrid Bowl Charleroi, Belgian International Junior Championships, Grade 1, antuka, vonku:
Pavel Shumeiko (UKR)

1. kolo: Justin BOULAIS (CAN) 5-7 6-4 4-6 
Štvorhra s:  Henri SQUIRE (GER) [5] 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Axel NEFVE (USA) / Eliot SPIZZIRRI (USA) 6-7(5) 6-4 [10-8]
štvrťfinále: Mateus ALVES (BRA) / Natan RODRIGUES (BRA) [4] 6-3 7-6(2)
semifinále: Savriyan DANILOV (RUS) / Alexander ZGIROVSKY (BLR) [8] 6-4 4-6 [10-7]
finále: Rinky HIJIKATA (AUS) / Naoki TAJIMA (JPN) [1] 7-6 6-3 titul! 

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!