Istanbul, Turkey, ITF Womens Circuit, REPUBLICAN GIRLS, 25 000 USD, hard, indoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Ayla AKSU (TUR) 6-1 6-2, 2R: Raluca Georgiana SERBAN (ROU) ?-?; Poitiers, France, ITF Womens Circuit, INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, 80 000 USD, hard, indoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) [8] - Margot YEROLYMOS (FRA) 6-1 6-1, 2R: Katarina ZAVATSKA (UKR) ?-?; Hamburg, Germany, ITF Futures, Tennis Future Hamburg, 15 000 USD, hard, indoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Erik CREPALDI (ITA) 6-4 6-3, 2R: Stefan SEIFERT (GER) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN [5] - Issam Haitham TAWEEL (EGY) 6-4 6-4, 2R: ?-?; Nagoya, Japan Nagoya, junior ITF, Dunlop Srixon Japan Open Junior Tennis Championships 2018, Grade 2, carpet, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - BYE, 2R: Keisuke SAITOH (JPN) ?-?; Dornbirn, Austria, junior ITF, Vorarlberg Open, Grade 5, carpet, indoor: 1QR, Olga MOLCHANOVA (UKR) - BYE, 2QR: Ella KORDIK (AUT) 6-0 6-2, Qualifying Final: Sara RADOJEVIC (SUI) 6-4 6-2, 1R: Eva-Maria RIML (AUT) 6-3 6-3, 2R: Leandra VERNOCCHI (SUI) ?-?; Budapest, Hungary, junior ITF, Alfa TI Cup 3, Grade 4, clay, indoor: 1R, Nina STANKOVSKA [4] - Anna Laura HINKA (UKR) 2-6 6-2 6-0, 2R: Tara GORINSEK (SLO) ?-?; Radka ZELNICKOVA (SVK) - Marija VICIC (SLO) 6-3 6-1, 2R: Alina TSYURPALEVYCH (UKR) ?-?; 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Peter SALLAY (HUN) 3-6 0-6; Liberec, Czech Republic, ITF Futures, Liberec Open 2018, carpet, indoor: 1QR, David JURAS [11] - Adam KALIVODA (CZE) 7-6(4) 7-5, Qualifying Final: Isa MAMMETGULYYEV (TKM) 3-6 5-7;

Istanbul, Turkey, ITF Womens Circuit, REPUBLICAN GIRLS, 25 000 USD, hard, indoor: 1R, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Ayla AKSU (TUR) 6-1 6-2, 2R: Raluca Georgiana SERBAN (ROU) ?-?; Poitiers, France, ITF Womens Circuit, INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, 80 000 USD, hard, indoor: 1R, Anna BLINKOVA (RUS) [8] - Margot YEROLYMOS (FRA) 6-1 6-1, 2R: Katarina ZAVATSKA (UKR) ?-?; Hamburg, Germany, ITF Futures, Tennis Future Hamburg, 15 000 USD, hard, indoor: 1R, Artem DUBRIVNYY [8] - Erik CREPALDI (ITA) 6-4 6-3, 2R: Stefan SEIFERT (GER) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN [5] - Issam Haitham TAWEEL (EGY) 6-4 6-4, 2R: ?-?; Nagoya, Japan Nagoya, junior ITF, Dunlop Srixon Japan Open Junior Tennis Championships 2018, Grade 2, carpet, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - BYE, 2R: Keisuke SAITOH (JPN) ?-?; Dornbirn, Austria, junior ITF, Vorarlberg Open, Grade 5, carpet, indoor: 1QR, Olga MOLCHANOVA (UKR) - BYE, 2QR: Ella KORDIK (AUT) 6-0 6-2, Qualifying Final: Sara RADOJEVIC (SUI) 6-4 6-2, 1R: Eva-Maria RIML (AUT) 6-3 6-3, 2R: Leandra VERNOCCHI (SUI) ?-?; Budapest, Hungary, junior ITF, Alfa TI Cup 3, Grade 4, clay, indoor: 1R, Nina STANKOVSKA [4] - Anna Laura HINKA (UKR) 2-6 6-2 6-0, 2R: Tara GORINSEK (SLO) ?-?; Radka ZELNICKOVA (SVK) - Marija VICIC (SLO) 6-3 6-1, 2R: Alina TSYURPALEVYCH (UKR) ?-?; 1R, Oleksiy SHESTAKOV (UKR) - Peter SALLAY (HUN) 3-6 0-6; Liberec, Czech Republic, ITF Futures, Liberec Open 2018, carpet, indoor: 1QR, David JURAS [11] - Adam KALIVODA (CZE) 7-6(4) 7-5, Qualifying Final: Isa MAMMETGULYYEV (TKM) 3-6 5-7;

Pavel Shumeiko získal titul vo štvorhre na prestížnom turnaji v Belgicku

Člen EMPIRE Tennis Academy Pavel Shumeiko si vybojoval prvenstvo na turnaji prvej kategórie v belgickom Charleroi-Marcinelle.

Pavel Shumeiko, ktorému sa v trnavskej akadémii venuje aj tréner Miloslav Grolmus, síce na turnaji neuspel vo dvojhre, ale vynahradil si to vo štvorhre. Po boku Nemca Henriho došiel až do finále. V ňom si spolu poradili a austrálsko-japonským párom Hijikata a Tajima 7:6, 6:3. 
Shumeiko sa vďaka tomu dostane opäť na cca 60. miesto kombinovaného juniorského rebríčka ITF, čo bolo jeho maximom.

Charleroi-Marcinelle, Belgicko, juniorský ITF, 54th Astrid Bowl Charleroi, Belgian International Junior Championships, Grade 1, antuka, vonku:
Pavel Shumeiko (UKR)

1. kolo: Justin BOULAIS (CAN) 5-7 6-4 4-6 
Štvorhra s:  Henri SQUIRE (GER) [5] 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Axel NEFVE (USA) / Eliot SPIZZIRRI (USA) 6-7(5) 6-4 [10-8]
štvrťfinále: Mateus ALVES (BRA) / Natan RODRIGUES (BRA) [4] 6-3 7-6(2)
semifinále: Savriyan DANILOV (RUS) / Alexander ZGIROVSKY (BLR) [8] 6-4 4-6 [10-7]
finále: Rinky HIJIKATA (AUS) / Naoki TAJIMA (JPN) [1] 7-6 6-3 titul! 

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!