Antananarivo, Madagascar, junior ITF, J5 Antananarivo, ITF Circuit U18 Madagascar Open Junior LEG 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) [6] - Andrea TIBURZIO (FRA) 6-1 6-1, 2R: Fenosoa RASENDRA ANDRIANANTENAINA (MAD) 6-1 6-0, QF: Lucas SCHURDEVIN (FRA) ?-?; Irpin, Ukraine, Tennis Europe U14, Ukrainian Junior Open, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC (SVK) - Maksym SUVOROV (UKR) 6-2 6-0, 2R: Alexandre LACOTE (FRA) 6-0 6-0, 3R: Danylo MASLENNIKOV [10] (UKR) 6-3 6-2, QF: Ido SAMIMYAN (ISR) [2] ?-?.

Antananarivo, Madagascar, junior ITF, J5 Antananarivo, ITF Circuit U18 Madagascar Open Junior LEG 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA (SVK) [6] - Andrea TIBURZIO (FRA) 6-1 6-1, 2R: Fenosoa RASENDRA ANDRIANANTENAINA (MAD) 6-1 6-0, QF: Lucas SCHURDEVIN (FRA) ?-?; Irpin, Ukraine, Tennis Europe U14, Ukrainian Junior Open, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC (SVK) - Maksym SUVOROV (UKR) 6-2 6-0, 2R: Alexandre LACOTE (FRA) 6-0 6-0, 3R: Danylo MASLENNIKOV [10] (UKR) 6-3 6-2, QF: Ido SAMIMYAN (ISR) [2] ?-?.

Podlipnik víťazne vo finále, teraz v nemeckom Koblenzi

Hans Podlipnik-Castillo, člen EMPIRE Tennis Academy, zvíťazil vo finále štvorhry na ATP challengeri v Nemecku. Bolo to už jeho druhé víťazstvo v mesiaci január, keďže predtým sa mu to podarilo na City of Onkaparinga Tennis Challenger v austrálskom Happy Valley, kde získal titul s Američanom Schnurom.

Čiľan Hans Podlipnik-Castillo hral v Nemecku s Bielorusom Andreiom Vasilevskim, boli druhý nasadený pár. Po dvoch dvojsetových víťazstvých v prvom a druhom kole uspeli v semifinále aj v supertajbrejku a nad rusko-talianskym duom Gabashvili/Motti triumfovali 6:3, 3:6, 10:7.
Vo finále v nedeľu zdolali český pár Roman Jebavý/Lukáš Rosol 7-5 3-6 16-14 v zápasovom tie-breaku.

Koblenz, Nemecko, ATP Challenger, dotácia 43 000 eur, tvrdý povrch, hala:
Hans Podlipnik-Castillo (CHI)
1. kolo kvalifikácie: Roman SAFIULLIN (RUS) 5-7 3-6
Štvorhra s: Andrei Vasilevski (BLR) (2)
1. kolo: Marcelo Arevalo/Marco Trungelliti 6-2, 7-5
štvrťfinále: Rameez Junaid (AUS)/Andreas Mies (GER) 6-2 7-6(4)
semifinále: Teymuraz Gabashvili (RUS)/Alessandro Motti (ITA) 6-3 3-6 10-7
finále: Roman Jebavy/Lukas Rosol (CZE) 7-5 3-6 16-14 TITUL VO ŠTVORHRE!

Igor Zelenay (SVK)
Štvorhra s: Gero Kretschmer (GER)
1. kolo: Tomasz Bednarek (POL) /Antonio Sancic (SRB) 3-6 2-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!