Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) ?-?.

Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) ?-?.

Šramková vo finále 25-tisícky v poľskej Toruni

Členka trnavskej EMPIRE Tennis Academy Rebecca Šramková sa dostala do finále dvojhry turnaja Bella Cup 2018 v Poľsku.

Šramková zabojovala o titul v nedeľu s českou tenistkou Barborou Krejčíkovou, s ktorou napokon prehrala 5:7, 1:6.

Torun, Poľsko, ITF Womens Circuit, Bella Cup 2018, 25 000 USD + H, antuka, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)

1. kolo: Ekaterina YASHINA (RUS) 6-0 6-2
2. kolo: Ivana TOPCIC (CRO) 6-0 6-1
štvrťfinále: Michaela HONČOVÁ (SVK) 5-7 6-3 6-5 skreč
semifinále: Ksenia LASKUTOVA (RUS) 6-3 6-4
finále: Barbora KREJCIKOVA (CZE) 5-7 1-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Gratulujeme k narodeninám

Vivien Juhászová

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!