Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor: 1R, Peter Benjamin PRIVARA [2] - Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4, 2R: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2, QF: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2, SF: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2, F: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITLE!!!; L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2, 3R: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4, QF: Guilherme CLEZAR (BRA) ?-?; Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]  - Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1, 2R: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0, QF: Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2, SF: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0, F: Ivan LIUTAREVICH (BLR) ?-?; Doubles, 1R, DUBRIVNYY/David POLJAK (CZE) [4]  - Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3, QF: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4), SF: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5, F: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITLE!; Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Pavel SHUMEIKO (UKR) - Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3, 2R: Francisco CABRAL (POR)  6-7(2) 6-4 6-7(3); El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor: 1R, David SCHWARC [3] (SVK) - Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2, 2R: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1, 3R: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0, QF: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6.

Vivien Juhászová bola v semifinále dvojhry na 25-tisícke v španielskej Seville

Členka EMPIRE Tennis Academy a zverenkyňa Martina Durdíka Vivien Juhászová si zahrala v semifinále dvojhry aj štvorhry na turnaji s dotáciou 25 000 USD v Seville.

Vivien Juhászová na ceste do semifinále antukového podujatia zdolala v 2. kole šiestu nasadenú Nórku Melanie Stokke a vo štvrťfinále štvorku turnaja Badosu Gilbert zo Španielska. Postup do finále jej tesne ušiel, keď prehrala s Čiľankou Seguel v tajbrejku tretieho setu 7:6(2), 2:6, 6:7(5).
Za semifinálovú účasť patrí Vivien Juhászovej 18 bodov do singlového rebríčka WTA.

Sevilla, Španielsko, ITF Womens Circuit, Internacionales de Andalucía Femeninos Memorial Nadia Mechaala, 25 000 USD, antuka, vonku:
Vivien Juhászová (SVK)
1. kolo: Irene ESCORIHUELA (ESP) 6-3 6-2
2. kolo: Melanie STOKKE (NOR) 7-6(5) 6-1
štvrťfinále: Paula BADOSA GILBERT (ESP) 6-4 7-5
semifinále: Daniela SEGUEL (CHI) 7-6(2) 2-6 6-7(5)
Štvorhra s: Agnes BUKTA (HUN) [2]
1. kolo: Elyne BOEYKENS (BEL) / Yvonne CAVALLE-REIMERS (ESP) 6-7(5) 6-2 [10-8] 
štvrťfinále: Paula BADOSA GIBERT (ESP) / Julia PAYOLA (ESP) 3-6 7-5 [10-8] 
semifinále: Estrella CABEZA-CANDELA (ESP) / Andrea GAMIZ (VEN) [3] 0-6 3-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!