Muzaffarnagar, India, ITF Womens Circuit, BHAVNA MEMORIAL, 25 000 USD, grass, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Jennifer LUIKHAM (IND) 6-3 6-3, 2R: Zeel DESAI (IND) 7-6(7) 2-6 6-2, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) [7] ?-?, Doubles, 1R, MIHALIKOVA/Natalija KOSTIC (SRB)[1] - Prerna BHAMBRI (IND) / Rishika SUNKARA (IND)  6-2 6-4, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) / Sarah-Rebecca SEKULIC (GER) ?-?; Meshref, Kuwait, ITF Futures, Kuwait F1 Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Michal DEMBEK (POL) 7-5 6-3, 2R: Roy Sarut DE VALK (NED) ?-?.

Muzaffarnagar, India, ITF Womens Circuit, BHAVNA MEMORIAL, 25 000 USD, grass, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Jennifer LUIKHAM (IND) 6-3 6-3, 2R: Zeel DESAI (IND) 7-6(7) 2-6 6-2, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) [7] ?-?, Doubles, 1R, MIHALIKOVA/Natalija KOSTIC (SRB)[1] - Prerna BHAMBRI (IND) / Rishika SUNKARA (IND)  6-2 6-4, QF: Aleksandrina NAYDENOVA (BUL) / Sarah-Rebecca SEKULIC (GER) ?-?; Meshref, Kuwait, ITF Futures, Kuwait F1 Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Michal DEMBEK (POL) 7-5 6-3, 2R: Roy Sarut DE VALK (NED) ?-?.

Vo finále dvojhry medzinárodného turnaja v Slovenskej Ľupči zdolal Fekete Arbeta, Suchánková s titulom vo štvorhre

O singlový titul na medzinárodnom juniorskom turnaji Pepas Cup U18 2018 si zahrali dvaja členovia TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy János Fekete a Adam Arbet.

Na antukovom turnaji sa vo dvojhre najviac darilo Jánosovi Feketemu a Adamovi Arbetovi, ktorých na podujatí v Slovenskej Ľupči doprevádzal tréner EMPIRE Tennis Academy Kamil Čapkovič. Fekete zdolal v semifinále dvojhry krajana Adama Behúňa 6:2, 6:4 a Arbet ďalšieho krajana Lukáša Pokorného 4:6, 6:4, 6:2. V nedeľu si naši členovia od 10:00 zahrali o titul, úspešnejším bol János Fekete po triumfe 6:4, 6:4. "Adam sa snažil tlačiť z forhendu, uhrávať si body, Jánosova taktika bola hrať dlhé výmeny cez Adamov bekhend. Oba sety boli vyrovnané, ale János v ich koncovke udržal pevnejšie nervy," povedal o finále tréner Kamil Čapkovič.

Fekete bol tretí v debli, keď hral spolu s ďalším členom EMPIRE Tennis Academy Petrom Privarom. Radka Zelníčková bola s Inez Máriou Kotlíkovou tiež v semifinále štvorhry.

Vo štvorhre sa darilo ďalšej našej zástupkyni Sáre Suchánkovej, ktorá si vybojovala spolu s Martinou Marušinovou deblový titul po finálovom víťazstve nad ďalším domácim párom Behúlová/Kadlečková 1:6, 6:4, 10:6.

Slovenská Ľupča, Slovensko, juniorský ITF, ITF 5 "Pepas Cup U18 2018", Grade 5, antuka, vonku:
János FEKETE (SVK) [1]

1. kolo: Giuliano MADERNER (AUT) 6-1 6-0 
2. kolo: Alexander MALTSEV ALEXANDER (RUS) 6-0 6-1 
štvrťfinále: Gilberto CASUCCI (ITA) [8] 7-5 6-3
semifinále: Adam BEHUN (SVK) 6-2 6-4
finále: Adam ARBET (SVK) 6-4 6-4 TITUL!

Štvorhra s: Peter Benjamin PRIVARA (SVK)
1. kolo: Julien FABRE (FRA) / Luca TEBOUL (FRA) 6-3 6-3 
štvrťfinále: Adam BEHUN (SVK) / Lukas BIELIK (SVK) [3] 6-4 6-3 
semifinále: Daniel PAVESKA (AUS) / Xian Yao ZHOU (CHN) [1] 3-6 5-7

Adam Arbet (SVK) [3]
1. kolo: Shay BUCHNIK (ISR) 6-3 6-1 
2. kolo: Dusan BARANEC (SVK) 6-1 6-1 
štvrťfinále: Daniel PAVESKA (AUS) [7] 6-4 6-1
semifinále: Lukas POKORNY (SVK) 4-6 6-4 6-2
finále: János FEKETE (SVK) 4-6 4-6

Tomáš LÁNIK (SVK)
1. kolo: Luca TEBOUL (FRA) 6-2 6-1 
2. kolo: Daniel PAVESKA (AUS) [7] 2-6 1-6

Filip ŽILKAY (SVK)
1. kolo: Ziv MORAVIA (ISR) 6-3 6-2 
2. kolo: Gilberto CASUCCI (ITA) [8] 2-6 0-6

Sara SUCHÁNKOVÁ (SVK)
1. kolo: Emmy YARON (ISR) [8] 6-1 6-1 
2. kolo: Vivien CHARVATOVA (CZE) 6-4 6-2 
štvrťfinále: Michaela KADLECKOVA (SVK) [1] 5-7 3-6

Štvorhra s: Martina MARUSINOVA (SVK) 
1. kolo: Paloma KERESZTES (HUN) / Lilla PLASEK (HUN) 6-2 6-2 
štvrťfinále: Nina DANISOVA (SVK) / Eszter MERI (SVK) [3] 6-3 6-0 
semifinále: Denise HRDINKOVA (CZE) / Barbora PALICOVA (CZE) 6-3 4-6 [10-6] 
finále: Bianca BEHULOVA (SVK) / Michaela KADLECKOVA (SVK) [1] 1-6 6-4 [10-6] TITUL!

Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo: Barbora PALICOVA (CZE) 7-6(4) 4-6 6-7(4)
Štvorhra s: Inez Maria KOTLIKOVA (SVK) 
1. kolo: Beatrice Laura PIRTAC (IRL) / Emmy YARON (ISR) 6-3 6-3 
štvrťfinále: Anna MOLCHANOVA (UKR) / Olga MOLCHANOVA (UKR) bez boja
semifinále: Bianca BEHULOVA (SVK) / Michaela KADLECKOVA (SVK) [1] 4-6 1-6 

Anna MOLCHANOVA (UKR)

1. kolo: Eszter MERI (SVK) [2] 0-6 2-6

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Gratulujeme k narodeninám

František Čermák

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!