Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 524 340 euro, clay, outdoor: Doubles, 1R,  Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Pablo ANDUJAR / Gerard GRANOLLERS (ESP) 6-2 6-2, QF: Antonio SANCIC / Nino SERDARUSIC (CRO) 6-3 4-6 10-2, SF: Robin HAASE (NED) / Philipp OSWALD (AUT) 5-7 6-1 8-10; San Benedetto, Italy, ATP challenger, SAN BENEDETTO TENNIS CUP , €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Jeroen VANNESTE (BEL) 6-2 6-4, 3R: Alexandre MULLER (FRA) 6-3 6-2, QF: Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-4 7-5, SF: ?-?; Piestany, Slovakia, ITF World Tennis Tour, M15 Piestany, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [4] - Yvo PANAK (CZE) 6-1 6-4, 2R: Oleksii KRUTYKH (UKR) 6-2 6-2, QF: Vladislav MELNIC (ROU) 6-7(5) 6-4 6-4, SF: Fabian MAROZSAN (HUN) 7-5 3-6 1-6; Baja, Hungary, ITF World Tennis Tour, Baja Ladies Open, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Draginja VUKOVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Darya ASTAKHOVA (RUS) 6-1 6-2, QF: Dalma GALFI (HUN) 4-6 0-6; Doubles, 1R, JUHASZOVA/Lina GJORCHESKA (MKD) [3]  - Dorka DRAHOTA SZABO (HUN) / Adrienn NAGY (HUN) 6-1 6-4, QF: Petia ARSHINKOVA (BUL) / Gergana TOPALOVA (BUL) 6-1 7-6(6), SF: Reka-Luca JANI (HUN) / Lara SALDEN (BEL) [1] 4-6 3-6; Dolany - Veska, Czech Republic, junior ITF, ITF Veska 2019, Grade 4, clay, outdoor: 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) [8]  - BYE, 2R: Tereza DEJNOZKOVA (CZE) 7-5 6-0, 3R: Katerina GYGALOVA (CZE) 2-6 6-2 6-2, QF: Katerina MANDELIKOVA (CZE) [1] 3-6 6-1 6-3, SF: Julie STRUPLOVA (CZE) 6-2 6-2, F: Dominika SALKOVA (CZE) WALKOVER, ZELNICKOVA WON THE TITLE!, Amersfoort, Netherlands, ATP challenger, Van Mossel Dutch Open, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR)  - BYE, 2R: Tim VAN RIJTHOVEN (NED) 6-4 6-4, 3R: Blaz ROLA (SLO) 4-6 6-4 0-6.

Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 524 340 euro, clay, outdoor: Doubles, 1R,  Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Pablo ANDUJAR / Gerard GRANOLLERS (ESP) 6-2 6-2, QF: Antonio SANCIC / Nino SERDARUSIC (CRO) 6-3 4-6 10-2, SF: Robin HAASE (NED) / Philipp OSWALD (AUT) 5-7 6-1 8-10; San Benedetto, Italy, ATP challenger, SAN BENEDETTO TENNIS CUP , €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - BYE, 2R: Jeroen VANNESTE (BEL) 6-2 6-4, 3R: Alexandre MULLER (FRA) 6-3 6-2, QF: Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-4 7-5, SF: ?-?; Piestany, Slovakia, ITF World Tennis Tour, M15 Piestany, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) [4] - Yvo PANAK (CZE) 6-1 6-4, 2R: Oleksii KRUTYKH (UKR) 6-2 6-2, QF: Vladislav MELNIC (ROU) 6-7(5) 6-4 6-4, SF: Fabian MAROZSAN (HUN) 7-5 3-6 1-6; Baja, Hungary, ITF World Tennis Tour, Baja Ladies Open, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Draginja VUKOVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Darya ASTAKHOVA (RUS) 6-1 6-2, QF: Dalma GALFI (HUN) 4-6 0-6; Doubles, 1R, JUHASZOVA/Lina GJORCHESKA (MKD) [3]  - Dorka DRAHOTA SZABO (HUN) / Adrienn NAGY (HUN) 6-1 6-4, QF: Petia ARSHINKOVA (BUL) / Gergana TOPALOVA (BUL) 6-1 7-6(6), SF: Reka-Luca JANI (HUN) / Lara SALDEN (BEL) [1] 4-6 3-6; Dolany - Veska, Czech Republic, junior ITF, ITF Veska 2019, Grade 4, clay, outdoor: 1R, Radka ZELNICKOVA (SVK) [8]  - BYE, 2R: Tereza DEJNOZKOVA (CZE) 7-5 6-0, 3R: Katerina GYGALOVA (CZE) 2-6 6-2 6-2, QF: Katerina MANDELIKOVA (CZE) [1] 3-6 6-1 6-3, SF: Julie STRUPLOVA (CZE) 6-2 6-2, F: Dominika SALKOVA (CZE) WALKOVER, ZELNICKOVA WON THE TITLE!, Amersfoort, Netherlands, ATP challenger, Van Mossel Dutch Open, €46,600 + H, clay, outdoor: 1R, Uladzimir IGNATIK (BLR)  - BYE, 2R: Tim VAN RIJTHOVEN (NED) 6-4 6-4, 3R: Blaz ROLA (SLO) 4-6 6-4 0-6.

David Damian Brna

Vek: 21 rokov (21.05.1998)

Rodisko: Trnava, Slovenská republika
Bydlisko: Trnava, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2015
Tréner: Karol Brna
Raketa: Wilson
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „Chcel by som byť v Top 10 rebríčka ATP.“ 

ATP Ranking
-
Career High : 1451
ITF Ranking
-
Career High : 488
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov (december 2013)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TC Tenkur Trenčín (december 2013)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov po boku Filipa Šobáňa (december 2013)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo dvojhre v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo štvorhre po boku Marka Cetnera v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • víťaz štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách dorastu v TK HANAKA Zlaté Moravce po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (máj)
  • semifinalista dvojhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • semifinalista štvorhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava po boku Marka Cetnera (jún)
  • finalista dvojhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice (jún)
  • semifinalista štvorhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice po boku Huga Hýbla (jún)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné po boku Ondreja Chamraza z TC EMPIRE Trnava (júl) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov v TK Kúpele Piešťany (júl) 
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov s Dominikom Hrunčákom v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" EMPIRE JUNIORS CUP 2014 v kategórii dorastencov v TC EMPIRE Trnava (august) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava po boku Adriána Šajáneka (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov vo Fresh Club Zvolen po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (január)
  • semifinalista štvorhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava s Marošom Husárom (január)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách v kategórii starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v TK Kúpele Piešťany v kategórii starších žiakov po boku Maroša Husára (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka po boku Tomáša Líšku (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov po boku Marka Cetnera (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Maroša Husára (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina po boku Kevina Kurtina (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen (august)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen po boku Adriána Kočiša (august)
  • semifinalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TC EMPIRE Trnava (január)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Marcela Musila/TC EMPIRE (február)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Jakuba Behúňa (marec)
  • semifinalista dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra po boku Marcela Musila (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v kategórii starších žiakov v TK Kúpele Piešťany po boku Jakuba Behúňa (jún)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Jakuba Behúňa (júl)
  • štvrťfinalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 14 rokov v rakúskych mestách Bergheim a Fürstenfeld (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice (január)
  • víťaz štvorhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice s Róbertom Turzákom (január)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice s Marcelom Musilom (marec)
  • štvrťfinalista dvojhry na medzinárodnom turnaji Zentiva Cup do 12 rokov v Prahe (apríl)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany s Tomášom Kvakom (máj)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava s Róbertom Turzákom (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany s Róbertom Turzákom (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina (júl)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina s Oliverom Blaškom (júl)
  • finalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 12 rokov v českých mestách Uherské Hradiště a Písek (august)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Slovan Bratislava (september)
Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!