Saint-Petersburg, Russia, ITF Womens Circuit, Neva Cup 2017, $100,000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Anastasia GASANOVA (RUS) 6-0 6-0, 2R: Vitalia DIATCHENKO (RUS) 6-4 6-3, QF: Ysaline BONAVENTURE (BEL) 6-1 6-2, SF: Anhelina KALININA (UKR) 6-1 4-6 6-1, F: Dayana YASTREMSKA (UKR) 6-3 6-2 FIRST TITLE OF THE YEAR!!!; Wuhan, China, WTA Premier 5, Dongfeng Motor Wuhan Open, 2 365 250 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Alison RISKE (USA) 6-1 2-6 6-3, 2R: Simona HALEP (ROU) 6-2 6-1, 3R: Ekaterina MAKAROVA (RUS) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Shanshan GUO (CHN) 6-1 6-0, Qualif. Final: Heather WATSON (GBR) 6-1 4-6 6-4, 1R: Barbora STRYCOVA (CZE) 1-6 3-6; Tashkent, Uzbekistan, WTA International, Tashkent Open, $226 750, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Akgul Amanmuradova (UZB) 6-1 6-0, 2R: Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) ?-?; Clermont-Ferrand, France, ITF Womens Circuit, ENGIE OPEN Clermont-Auvergne-Rhone-Alpes, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Josephine BOUALEM (FRA) ?-?; Shenzen, China, ATP 250, SHENZEN OPEN, 731 680 USD, hard, outdoor: Doubles, 1R, Hans PODLIPNIK (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Marcelo MELO (BRA)/Alexander ZVEREV (GER) ?-?; Orleans, France, ATP challenger, OPEN D'ORLEANS, 127 000 euro, hard, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Johan BRUNSTROM (SWE) - Norbert GOMBOS (SVK)/Aldin SETKIC (BIH) ?-?; Brno, Czech Republic, ITF Womens Circuit, BTC Cup Brno 2017, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Barbora PALCATOVA (SVK) ?-?; Antalya, Turkey, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Alexander ERLER (AUT) ?-?; Ergi KIRKIN (TUR) - Jeroen VANNESTE (BEL) 2-6 1-6.

Saint-Petersburg, Russia, ITF Womens Circuit, Neva Cup 2017, $100,000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Anastasia GASANOVA (RUS) 6-0 6-0, 2R: Vitalia DIATCHENKO (RUS) 6-4 6-3, QF: Ysaline BONAVENTURE (BEL) 6-1 6-2, SF: Anhelina KALININA (UKR) 6-1 4-6 6-1, F: Dayana YASTREMSKA (UKR) 6-3 6-2 FIRST TITLE OF THE YEAR!!!; Wuhan, China, WTA Premier 5, Dongfeng Motor Wuhan Open, 2 365 250 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Alison RISKE (USA) 6-1 2-6 6-3, 2R: Simona HALEP (ROU) 6-2 6-1, 3R: Ekaterina MAKAROVA (RUS) ?-?; 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Shanshan GUO (CHN) 6-1 6-0, Qualif. Final: Heather WATSON (GBR) 6-1 4-6 6-4, 1R: Barbora STRYCOVA (CZE) 1-6 3-6; Tashkent, Uzbekistan, WTA International, Tashkent Open, $226 750, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Akgul Amanmuradova (UZB) 6-1 6-0, 2R: Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) ?-?; Clermont-Ferrand, France, ITF Womens Circuit, ENGIE OPEN Clermont-Auvergne-Rhone-Alpes, 25 000 USD, hard, outdoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Josephine BOUALEM (FRA) ?-?; Shenzen, China, ATP 250, SHENZEN OPEN, 731 680 USD, hard, outdoor: Doubles, 1R, Hans PODLIPNIK (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Marcelo MELO (BRA)/Alexander ZVEREV (GER) ?-?; Orleans, France, ATP challenger, OPEN D'ORLEANS, 127 000 euro, hard, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Johan BRUNSTROM (SWE) - Norbert GOMBOS (SVK)/Aldin SETKIC (BIH) ?-?; Brno, Czech Republic, ITF Womens Circuit, BTC Cup Brno 2017, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Barbora PALCATOVA (SVK) ?-?; Antalya, Turkey, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Alexander ERLER (AUT) ?-?; Ergi KIRKIN (TUR) - Jeroen VANNESTE (BEL) 2-6 1-6.

David Damian Brna

Vek: 19 rokov (21.05.1998)

Rodisko: Trnava, Slovenská republika
Bydlisko: Trnava, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2015
Tréner: Karol Brna
Raketa: Wilson
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „Chcel by som byť v Top 10 rebríčka ATP.“ 

ATP Ranking
1566 11
Season High : 1566
Career High : 1566
ITF Ranking
-
Career High : 488
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov (december 2013)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TC Tenkur Trenčín (december 2013)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v STC Tennis Academy Púchov po boku Filipa Šobáňa (december 2013)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo dvojhre v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • bronzový medailista z halových majstrovstiev Slovenska mladších dorastencov vo štvorhre po boku Marka Cetnera v STC Tennis Academy Púchov (január)
  • víťaz štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách dorastu v TK HANAKA Zlaté Moravce po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (máj)
  • semifinalista dvojhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • semifinalista štvorhry letných M-SR mladšieho dorastu v TC EMPIRE Trnava po boku Marka Cetnera (jún)
  • finalista dvojhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice (jún)
  • semifinalista štvorhry na turnaji Wilson Cup 2014 (trieda "B") v kategórii dorastu v TK Ratufa Levice po boku Huga Hýbla (jún)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii dorastu v 1. TC Humenné po boku Ondreja Chamraza z TC EMPIRE Trnava (júl) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov v TK Kúpele Piešťany (júl) 
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov s Dominikom Hrunčákom v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" EMPIRE JUNIORS CUP 2014 v kategórii dorastencov v TC EMPIRE Trnava (august) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "C" v kategórii dorastencov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava po boku Adriána Šajáneka (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii dorastencov vo Fresh Club Zvolen po boku Marcela Musila/TC EMPIRE Trnava (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava (január)
  • semifinalista štvorhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TK Slávia Agrofert STU Bratislava s Marošom Husárom (január)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách v kategórii starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v TK Kúpele Piešťany v kategórii starších žiakov po boku Maroša Husára (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Jednotka po boku Tomáša Líšku (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Tatran 2007 Prešov po boku Marka Cetnera (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Maroša Husára (júl)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina (júl)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Žilina po boku Kevina Kurtina (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen (august)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov vo Fresh Club Zvolen po boku Adriána Kočiša (august)
  • semifinalista dvojhry na halových M-SR v kategórii starších žiakov v TC EMPIRE Trnava (január)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Marcela Musila/TC EMPIRE (február)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice po boku Jakuba Behúňa (marec)
  • semifinalista dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov v TK Nitra po boku Marcela Musila (máj)
  • semifinalista štvorhry na letných M-SR v kategórii starších žiakov v TK Kúpele Piešťany po boku Jakuba Behúňa (jún)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii starších žiakov v TK Nitra po boku Jakuba Behúňa (júl)
  • štvrťfinalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 14 rokov v rakúskych mestách Bergheim a Fürstenfeld (júl)
  • finalista dvojhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice (január)
  • víťaz štvorhry na halových M-SR v kategórii mladších žiakov v klube VSE TK Akademik Košice s Róbertom Turzákom (január)
  • semifinalista štvorhry na turnaji triedy "B" v kategórii starších žiakov v TK Ratufa Levice s Marcelom Musilom (marec)
  • štvrťfinalista dvojhry na medzinárodnom turnaji Zentiva Cup do 12 rokov v Prahe (apríl)
  • víťaz dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany (máj)
  • finalista štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiakov v TC Topoľčany s Tomášom Kvakom (máj)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava (jún)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TC EMPIRE Trnava s Róbertom Turzákom (jún)
  • semifinalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • finalista štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Kúpele Piešťany s Róbertom Turzákom (júl)
  • víťaz dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina (júl)
  • víťaz štvorhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Žilina s Oliverom Blaškom (júl)
  • finalista dvojhry na dvoch medzinárodných turnajoch do 12 rokov v českých mestách Uherské Hradiště a Písek (august)
  • finalista dvojhry na turnaji triedy "A" v kategórii mladších žiakov v TK Slovan Bratislava (september)
Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!