Birmingham, Great Britain, WTA Premier, Aegon Classic Birmingham, 885 040 USD, grass, outdoor: 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Dominika CIBULKOVA (SVK) 5-7 7-6(7) 7-5, 2R: Naomi OSAKA (JPN) 6-2 6-4, QF: Daria GAVRILOVA (AUS) 6-7(4) 6-3 7-6(5), SF: Petra KVITOVA (CZE) ?-?; 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Heather WATSON (GBR) 6-2 5-7 6-3, 2R: Camila GIORGI (ITA) 4-6 6-4 2-6; Baja, Hungary, ITF Womens Circuit, XIXO Ladies Open Baja, 25 000 USD, clay, outdoor:  1QR: BYE, Qualifying Final: Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Laura SVATIKOVA (SVK) 6-0 6-0, Main Draw, 1R: Anastasiya Vasylyeva (UKR) 6-2 4-6 6-3, 2R: Jacqueline CRISTIAN (ROU) 6-0 6-3, QF: Nicoleta DASCALU (RIU) 0-6 4-6; 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Dana KREMER (GER) 6-0 6-4, 2R: Ulrikke EIKERI (NOR) 0-6 1-6, Doubles, 1R, JUHASZOVA/Agnes BUKTA (HUN) [2]  - Reka FARBAS (HUN) / Reka ZADORI (HUN) 6-1 6-2, QF: Zoe HIVES (AUS) / Dana KREMER (GER) 6-2 6-4, SF: Tamara CUROVIC (SRB) / Alexandra PERPER (MDA) 6-2 3-6 10-5, F: Chantal SKAMLOVA (SVK) / Anna ZAJA (GER) [1] 7-6(5) 1-6 9-11; Bucharest, Romania, ITF Futures, TCB Trophy, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Adrian UNGUR (ROU) 2-6 0-6, 1R: Filipp KEKERCHENI (UKR) - Luciano BETELLA (ARG) 6-4 5-7 4-6; Lenzerheide, Switzerland, ITF Womens Circuit, Lenzerheide Women's Open 2017, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Lenka JURIKOVA (SVK) - Tena LUKAS (CRO) 6-3 3-6 6-2, 2R: Julia GRABHER (AUT) 3-6 4-6; Berlin, Germany, junior ITF, Grade 1, Allianz Kundler German Juniors supported by OPTIMAL SYSTEMS, clay, outdoor: 1R,  Barbora MATUSOVA (SVK) - Emelie Luisa SCHWARTE (GER) 6-2 7-6(8), 2R: Mariam DALAKISHVILI (GEO) 3-6 6-3 1-6; Mallorca,Spain, WTA International, Mallorca Open, 250 000 USD, grass, outdoor: 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Antonia LOTTNER (GER) 7-6(6) 3-6 6-3, 2QR: Yanina WICKMAYER (BEL) 6-2 6-2, Main Draw, 1R: Ana KONJUH (CRO) 6-7(1) 6-4 3-6; Ilkley, Great Britain, ATP Challenger, Aegon Ilkley Trophy, 127 000 euro, grass, outdoor: Doubles, 1R, Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Sergio GALDOS (PER) / Jeevan NEDUNCHEZZHIYAN (IND) 7-6(6) 7-6(5), QF: Leander PAES (IND) / Adil SHAMASDIN (CAN) 6-7(1) 2-6; Poprad, Slovakia, ATP Challenger, Poprad-Tatry Challenger 2017, 64 000 eur, clay, outdoor: 1QR, Vadym URSU (UKR) - BYE, 2QR: Peter SAMOSI (SVK) 6-4 4-6 6-0, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 3-6 6-1 2-6; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Alex MOLCAN (SVK) 7-5 2-6 4-6, Doubles, 1R, MARTIN/Tomas LISKA (SVK) - Nikola CACIC/Filip KRAJINOVIC (SRB) 6-4 4-6 8-10; 1R, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Filip HORANSKY (SVK) 4-6 7-6(7) 6-2, 2R: Adam PAVLASEK (CZE) 6-3 5-7 4-6; Izmir, Turkey, ITF Womens Circuit, $ 60.000 Izmir, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Ayla AKSU (TUR) 4-6 6-7(4); Kazan, Russia, ITF Futures, Kazan Open 1, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Alexander OVCHAROV (RUS) - Ilya VASULYEV (RUS) 6-7(7) 4-6, Doubles, 1R, OVCHAROV/Pavel KOTOV (RUS) - Vitaly KOZYUKOV (RUS) / Alexander LOBKOV (RUS) 6-7(4) 7-5 [10-5], QF: Roman KHASSANOV (KAZ) / Daniil ZARICHANSKYY (UKR) [4] 6-0 6-0, SF: Mikhail FUFYGIN (RUS) / Denis MATSUKEVITCH (RUS) [1] 3-6 4-6; Dunakeszi, Hungary, ITF Futures, XIXO OPEN Europe Tennis Center, 25 000 USD, clay, outdoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Alexandru Ionel STROE (ROU) 6-1 6-1, 2QR: Patrik OBAL (SVK) 6-4 4-6 3-6.

 

Birmingham, Great Britain, WTA Premier, Aegon Classic Birmingham, 885 040 USD, grass, outdoor: 1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Dominika CIBULKOVA (SVK) 5-7 7-6(7) 7-5, 2R: Naomi OSAKA (JPN) 6-2 6-4, QF: Daria GAVRILOVA (AUS) 6-7(4) 6-3 7-6(5), SF: Petra KVITOVA (CZE) ?-?; 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Heather WATSON (GBR) 6-2 5-7 6-3, 2R: Camila GIORGI (ITA) 4-6 6-4 2-6; Baja, Hungary, ITF Womens Circuit, XIXO Ladies Open Baja, 25 000 USD, clay, outdoor:  1QR: BYE, Qualifying Final: Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Laura SVATIKOVA (SVK) 6-0 6-0, Main Draw, 1R: Anastasiya Vasylyeva (UKR) 6-2 4-6 6-3, 2R: Jacqueline CRISTIAN (ROU) 6-0 6-3, QF: Nicoleta DASCALU (RIU) 0-6 4-6; 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Dana KREMER (GER) 6-0 6-4, 2R: Ulrikke EIKERI (NOR) 0-6 1-6, Doubles, 1R, JUHASZOVA/Agnes BUKTA (HUN) [2]  - Reka FARBAS (HUN) / Reka ZADORI (HUN) 6-1 6-2, QF: Zoe HIVES (AUS) / Dana KREMER (GER) 6-2 6-4, SF: Tamara CUROVIC (SRB) / Alexandra PERPER (MDA) 6-2 3-6 10-5, F: Chantal SKAMLOVA (SVK) / Anna ZAJA (GER) [1] 7-6(5) 1-6 9-11; Bucharest, Romania, ITF Futures, TCB Trophy, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Adrian UNGUR (ROU) 2-6 0-6, 1R: Filipp KEKERCHENI (UKR) - Luciano BETELLA (ARG) 6-4 5-7 4-6; Lenzerheide, Switzerland, ITF Womens Circuit, Lenzerheide Women's Open 2017, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Lenka JURIKOVA (SVK) - Tena LUKAS (CRO) 6-3 3-6 6-2, 2R: Julia GRABHER (AUT) 3-6 4-6; Berlin, Germany, junior ITF, Grade 1, Allianz Kundler German Juniors supported by OPTIMAL SYSTEMS, clay, outdoor: 1R,  Barbora MATUSOVA (SVK) - Emelie Luisa SCHWARTE (GER) 6-2 7-6(8), 2R: Mariam DALAKISHVILI (GEO) 3-6 6-3 1-6; Mallorca,Spain, WTA International, Mallorca Open, 250 000 USD, grass, outdoor: 1QR, Ons JABEUR (TUN) - Antonia LOTTNER (GER) 7-6(6) 3-6 6-3, 2QR: Yanina WICKMAYER (BEL) 6-2 6-2, Main Draw, 1R: Ana KONJUH (CRO) 6-7(1) 6-4 3-6; Ilkley, Great Britain, ATP Challenger, Aegon Ilkley Trophy, 127 000 euro, grass, outdoor: Doubles, 1R, Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Sergio GALDOS (PER) / Jeevan NEDUNCHEZZHIYAN (IND) 7-6(6) 7-6(5), QF: Leander PAES (IND) / Adil SHAMASDIN (CAN) 6-7(1) 2-6; Poprad, Slovakia, ATP Challenger, Poprad-Tatry Challenger 2017, 64 000 eur, clay, outdoor: 1QR, Vadym URSU (UKR) - BYE, 2QR: Peter SAMOSI (SVK) 6-4 4-6 6-0, QFinal: Filip HORANSKY (SVK) 3-6 6-1 2-6; 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Alex MOLCAN (SVK) 7-5 2-6 4-6, Doubles, 1R, MARTIN/Tomas LISKA (SVK) - Nikola CACIC/Filip KRAJINOVIC (SRB) 6-4 4-6 8-10; 1R, Vaclav SAFRANEK (CZE) - Filip HORANSKY (SVK) 4-6 7-6(7) 6-2, 2R: Adam PAVLASEK (CZE) 6-3 5-7 4-6; Izmir, Turkey, ITF Womens Circuit, $ 60.000 Izmir, hard, outdoor: 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Ayla AKSU (TUR) 4-6 6-7(4); Kazan, Russia, ITF Futures, Kazan Open 1, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Alexander OVCHAROV (RUS) - Ilya VASULYEV (RUS) 6-7(7) 4-6, Doubles, 1R, OVCHAROV/Pavel KOTOV (RUS) - Vitaly KOZYUKOV (RUS) / Alexander LOBKOV (RUS) 6-7(4) 7-5 [10-5], QF: Roman KHASSANOV (KAZ) / Daniil ZARICHANSKYY (UKR) [4] 6-0 6-0, SF: Mikhail FUFYGIN (RUS) / Denis MATSUKEVITCH (RUS) [1] 3-6 4-6; Dunakeszi, Hungary, ITF Futures, XIXO OPEN Europe Tennis Center, 25 000 USD, clay, outdoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Alexandru Ionel STROE (ROU) 6-1 6-1, 2QR: Patrik OBAL (SVK) 6-4 4-6 3-6.

 

David Juras

Vek: 17 rokov (21.11.1999)

Rodisko: Bratislava, Slovensko
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Výška:  cm
Váha:  kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 2016
Tréner: 
Raketa: 
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: „.“ 
 

ATP Ranking
1552 4
Season High : 1469
Career High : 1458
ITF Ranking
191 -1
Season High : 137
Career High : 137
  • finalista štvorhry (s: Nikita Mashtakov, Ukrajina),  ITF – The 24th Slovak Junior Indoor U18 2017, kategória 2, Senec, Slovensko, hard, hala (január)
  • víťaz štvorhry (s: Nikita Mashtakov, Ukrajina), ITF - RPM Junior Open 2017, kategória 1, Vestec, Česko, koberec, hala (január)

 

  • semifinalista dvojhry, ITF – YONEX ITF Hamburg, kategória 4, Hamburg, Nemecko, tvrdý povrch, hala (február)
  • finalista štvorhry (s: Henri Atlevi, Švédsko), ITF - ALK Open 2016, kategória 4, Kaarina, Fínsko, hard, hala (február)
  • finalista dvojhry a finalista štvorhry (s: Ladislav Unčovský, Slovensko), letné M-SR, TK Žilina, Slovensko, antuka, vonku (máj)
  • finalista dvojhry, ITF - Moravia Steel Sparta Cup, kategória 4, Praha, Česko, antuka, vonku (júl)
  • finalista štvorhry (s: Vladislav Ivanov, Rusko), ITF Zilina Junior Open 2016, kategória 4, Žilina, Slovensko, antuka, vonku (august)
  • štvrťfinalista dvojhry, ITF Futures, ITF Men's 10.000 USD Allianz Slovenska poistovna open 2016, Bratislava, Slovensko, antuka, vonku (august)
  • semifinalista štvorhry (s: Karlo Divkovic, Chorvátsko), ITF - Osaka Mayor's Cup - World Super Junior Tennis Championships 2016, kategória A, Osaka, Japonsko, hard, vonku (október)
  • semifinalista štvorhry (s: Zsombor Piros, Maďarsko), ITF - Dunlop Srixon Japan Open Junior Tennis Championships 2016, kategória 2, Tokio, Japonsko, koberec, vonku (október)
Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!