Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) ?-?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) ?-?; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) ?-?; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) ?-?; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) ?-?; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R:? -?. 

Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) ?-?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) ?-?; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) ?-?; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) ?-?; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) ?-?; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) ?-?; Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) ?-?. Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) ?-?; Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R:? -?. 

Ergi Kirkin

Vek: 19 rokov (27.01.1999)

Rodisko: Ankara, Turecko
Bydlisko: Ankara, Turecko
Výška: 180 cm
Váha: 75 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný backhand)
Profesionál od: -
Tréner:
Raketa: 
Oblečenie: Adidas
Tenisový cieľ: „Chcel by som vyhrať grandslamový turnaj.“

ATP Ranking
816 -9
Season High : 807
Career High : 807
ITF Ranking
-
Career High : 20
  • semifinalista dvojhry a semifinalista štvorhry (s Bartom Stevensom z Holandska), ITF – Siauliai Open 2016, kategória 2, Siauliai, Litva, tvrdý povrch, hala (február)
  • semifinalista dvojhry a semifinalista štvorhry (s Akosom Kotormanom z Maďarska), ITF – ITF U18 „The 38th Slovakia Cup 2016“, kategória 2, Piešťany, antuka, vonku (apríl)
  • finalista dvojhry a finalista štvorhry (so Seppem Cuypersom z Belgicka), ITF – Mediterranee Avenir – Casablanca, kategória 1, Casablanca, Maroko, antuka, vonku (máj)
  • štvrťfinalista štvorhry (s Youssefom Hossamom z Egypta), Juniorský Grandslam – Wimbledon, kategória A, Londýn, Veľká Británia, tráva, vonku (júl)
  • víťaz štvorhry (s Miomirom Kecmanovicom zo Srbska), ITF – Osaka Mayor´s Cup – World Super Junior Tennis Championships 2016, kategória A, Osaka, Japonsko, tvrdý povrch, vonku (október)
  • semifinalista dvojhry a víťaz štvorhry (s Mikhailom Sokolovskiym z Ruska), ITF – 2016 Lee Duk Hee Cup Incheon International Junior Tennis Championships, kategória 2, Incheon, Južná Kórea, tvrdý povrch, vonku (október)
  • semifinalista dvojhry, ITF – Eddie Herr ITF, kategória 1, Bradenton, USA, antuka, vonku (december) ČÍTAJTE VIAC

 

Photos by: 
Milan Hutera, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Gratulujeme k narodeninám

Vivien Juhászová

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!