Singapore, BNP Paribas WTA Finals Singapore, 7 000 000 USD, hard, indoor: Red Group, Elina SVITOLINA (UKR) - Caroline WOZNIACKI (DEN) 2-6 0-6, Elina SVITOLINA (UKR) - Simona HALEP (ROU) ?-?, Elina SVITOLINA (UKR) - Caroline GARCIA (FRA) ?-?; Moscow, Russia, WTA Premier, VTB Kremlin Cup, 790 208 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 7-6(2), 6-1, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 6-2 6-3, QF: Aliaksandra SOSNOVICH (BLR) 6-4 6-3, SF: Irina-Camelia BEGU (ROU) 6-2 6-3, F: Julia GOERGES (GER) 1-6 2-6; Poitiers, France, ITF Womens Circuit, INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, 100 000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Denisa ALLERTOVA (CZE) ?-?; Kuala Lumpur, Malaysia, ITF Futures, ITF Men's Pro Circuit USD 15,000, hard, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Ryota TANUMA (JPN) ?-?; Jablonec Nad Nisou, Czech Republic, ITF Futures, CZE F7, 15 000 USD, carpet, indoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Frantisek PECHALA (CZE) 6-4 6-4, Qualifying Final: Ondrej KRSTEV (CZE) ?-?; 1QR, David JURAS (SVK) - Tadeas PAROULEK (CZE) 6-2 3-6 6-2; Qualifying Final: Kris KRAWCEWICZ (AUT) ?-?; Brest, France, ATP Challenger, OPEN BREST ARENA CREDIT AGRICOLE, € 106 000, hard, indoor: 1R, Doubles, Igor ZELENAY (SVK)/Mikhail ELGIN (RUS) - Tristan LAMASINE/Hugo NYS (FRA) ?-?; Basel, Switzerland, ATP 500, Swiss Indoors Basel, € 2 291 860, hard, indoor: 1R, doubles, Hans PODLIPNIK (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Adrian BODMER/Adrien BOSSEL (SUI) 6-3 7-6(5), Qualifying Final: Marcus DANIELL (NZL)/Dominic INGLOT (GBR) 6-2 6-7(7) 6-10.

Singapore, BNP Paribas WTA Finals Singapore, 7 000 000 USD, hard, indoor: Red Group, Elina SVITOLINA (UKR) - Caroline WOZNIACKI (DEN) 2-6 0-6, Elina SVITOLINA (UKR) - Simona HALEP (ROU) ?-?, Elina SVITOLINA (UKR) - Caroline GARCIA (FRA) ?-?; Moscow, Russia, WTA Premier, VTB Kremlin Cup, 790 208 USD, hard, indoor: 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 7-6(2), 6-1, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 6-2 6-3, QF: Aliaksandra SOSNOVICH (BLR) 6-4 6-3, SF: Irina-Camelia BEGU (ROU) 6-2 6-3, F: Julia GOERGES (GER) 1-6 2-6; Poitiers, France, ITF Womens Circuit, INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, 100 000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Denisa ALLERTOVA (CZE) ?-?; Kuala Lumpur, Malaysia, ITF Futures, ITF Men's Pro Circuit USD 15,000, hard, outdoor: 1R, Ken ONISHI (JPN) - Ryota TANUMA (JPN) ?-?; Jablonec Nad Nisou, Czech Republic, ITF Futures, CZE F7, 15 000 USD, carpet, indoor: 1QR, David Damian BRNA (SVK) - Frantisek PECHALA (CZE) 6-4 6-4, Qualifying Final: Ondrej KRSTEV (CZE) ?-?; 1QR, David JURAS (SVK) - Tadeas PAROULEK (CZE) 6-2 3-6 6-2; Qualifying Final: Kris KRAWCEWICZ (AUT) ?-?; Brest, France, ATP Challenger, OPEN BREST ARENA CREDIT AGRICOLE, € 106 000, hard, indoor: 1R, Doubles, Igor ZELENAY (SVK)/Mikhail ELGIN (RUS) - Tristan LAMASINE/Hugo NYS (FRA) ?-?; Basel, Switzerland, ATP 500, Swiss Indoors Basel, € 2 291 860, hard, indoor: 1R, doubles, Hans PODLIPNIK (CHI)/Andrei VASILEVSKI (BLR) - Adrian BODMER/Adrien BOSSEL (SUI) 6-3 7-6(5), Qualifying Final: Marcus DANIELL (NZL)/Dominic INGLOT (GBR) 6-2 6-7(7) 6-10.

Filipp Kekercheni

Vek: 22 rokov (10.08.1995)

Rodisko: Záporožie, Ukrajina 
Bydlisko: Bratislava, Slovenská republika 
Výška: 183 cm
Váha: 72 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný backhand)
Profesionál od: 
Tréner: Jaroslav Kormyš
Raketa: Yonex
Oblečenie: 
Tenisový cieľ: "Chcem byť v Top 50 rebríčka ATP vo dvojhre."

ATP Ranking
947 2
Season High : 654
Career High : 654
ITF Ranking
-
Career High : 198

- víťaz štvorhry (s Filipom Brtnickým z Českej republiky), ITF – Hammamet Open, F9 Futures, Hammamet, Tunisko, 10 000 $, antuka, vonku (marec)

- semifinalista štvorhry (s Hugom Voljacquesom z Francúzska), ITF – TENNIS ORGANISATION CUP, F19 Futures, Antalya, Turecko, 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (máj)

- semifinalista dvojhry a finalista štvorhry (s Christophom Negrituom z Nemecka), ITF - TENNIS ORGANISATION CUP, F20 Futures, Antalya, Turecko, 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (máj)

- semifinalista štvorhry (s Glebom Alekseenkom z Ukrajiny), ITF – Future Nord, F4 Futures, Kaltenkirchen, Nemecko, 10 000 $, antuka, vonku (jún)

- finalista štvorhry (s Davidom Pichlerom z Rakúska), ITF – Rieter Open Ústí nad Orlicí 2016, F5 Futures, Ústí Nad Orlicí, Česká republika, 10 000 $, antuka, vonku (júl)

- semifinalista dvojhry a víťaz štvorhry (s Danylom Kalenichenkom z Ukrajiny), ITF – EMPIRE Futures Trnava, F1 Futures, Trnava, 10 000 $, antuka, vonku (júl)

- semifinalista dvojhry, ITF – ARLON OPEN, F13 Futures, Arlon, Belgicko, 25 000 $, antuka, vonku (september)

- finalista štvorhry (s Davidom Pichlerom z Rakúska), ITF – SALONA OPEN, F8 Futures, Solin, Chorvátsko, 10 000 $, antuka, vonku (október)

- semifinalista dvojhry a finalista štvorhry (s Markosom Kalovelonisom z Ruska), ITF – 9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, F7 Futures, Heraklion, Grécko, 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (október)

- finalista štvorhry (s Danylom Kalenichenkom z Ukrajiny), ITF – Futures 2016, F11 Futures, Říčany, Česká republika, 10 000 $, tvrdý povrch, hala (december)

- finalista štvorhry (s Goncalom Oliveirom z Portugalska), ITF – Hammamet Open, F35 Futures, Hammamet, Tunisko, 10 000 $, antuka, vonku (december)

 

Photos by: 
www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!