Taipei, TWTA 125K Series, Taipei OEC Open, 125 000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Ying-Ying DUAN (CHN) 7-6(4) 6-4, 2R: Priscilla HON (AUS) 7-6(5) 6-2, QF: Jil TEICHMANN (SUI) 6-4 7-5, SF: Viktorija GOLUBIC (SUI) 6-2 6-4, F: Arantxa RUS (NED) ?-?; Benicarlo, Spain, ITF Womens Circuit, V CIRCUITO WTA ASTELLON SPAIN, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Snehadevi S REDDY (IND) 6-1 6-1, 2R: Noelia BOUZO ZANOTTI (ESP) 7-5 6-4, QF: Yvonne CAVALLE-REIMERS (ESP) 6-7(5) 7-6(3) 6-3, SF: Ekaterine GORGODZE (GEO) 2-6 7-6(1) 6-3, F: Ines IBBOU (ALG) ?-?; Haifa, Israel, junior ITF, HAP International Junior Tournament, Grade 2, hard, outdoor: 1R, Lenka STARA (SVK) - BYE, 2R: Anna ARKADIANOU (GRE) 1-6 3-6; 1R, Nina STANKOVSKA (SVK) - Ksenia BRICH (BLR) 6-3 6-3, 2R: Selin OVUNC (TUR) 6-1 7-6(6), 3R: Taisya PACHKALEVA (RUS) ?-?.

Taipei, TWTA 125K Series, Taipei OEC Open, 125 000 USD, hard, indoor: 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Ying-Ying DUAN (CHN) 7-6(4) 6-4, 2R: Priscilla HON (AUS) 7-6(5) 6-2, QF: Jil TEICHMANN (SUI) 6-4 7-5, SF: Viktorija GOLUBIC (SUI) 6-2 6-4, F: Arantxa RUS (NED) ?-?; Benicarlo, Spain, ITF Womens Circuit, V CIRCUITO WTA ASTELLON SPAIN, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Snehadevi S REDDY (IND) 6-1 6-1, 2R: Noelia BOUZO ZANOTTI (ESP) 7-5 6-4, QF: Yvonne CAVALLE-REIMERS (ESP) 6-7(5) 7-6(3) 6-3, SF: Ekaterine GORGODZE (GEO) 2-6 7-6(1) 6-3, F: Ines IBBOU (ALG) ?-?; Haifa, Israel, junior ITF, HAP International Junior Tournament, Grade 2, hard, outdoor: 1R, Lenka STARA (SVK) - BYE, 2R: Anna ARKADIANOU (GRE) 1-6 3-6; 1R, Nina STANKOVSKA (SVK) - Ksenia BRICH (BLR) 6-3 6-3, 2R: Selin OVUNC (TUR) 6-1 7-6(6), 3R: Taisya PACHKALEVA (RUS) ?-?.

Nina Stankovská

Vek: 15 rokov (31.01.2002)

Rodisko: Dunajská Streda, Slovensko
Bydlisko: Dunajská Streda, Slovensko
Výška: 176 cm
Váha: 62 kg
Hrá: pravou rukou (obojručný bekhend)
Profesionálka od: -
Tréner: René Hanák
Raketa: Yonex
Oblečenie: Nike
Tenisový cieľ: „Byť aspoň v TOP 50 rebríčka WTA vo dvojhre.“

ITF Ranking
228 -2
Season High : 211
Career High : 211
  • finalistka dvojhry na halových M-SR mladších žiačok v TK HSC Piešťany (január)
  • finalistka štvorhry na halových M-SR mladších žiačok s Romanou Čisovskou v TK HSC Piešťany (január)
  • semifinalistka dvojhry na turnaji triedy "B" starších žiačok v TK HANAKA Zlaté Moravce (február)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok v TŠP-tenisová škola Petržalka (marec)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok s Barborou Kmoškovou /TC EMPIRE Trnava/ v TŠP-tenisová škola Petržalka (marec)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "B" starších žiačok so Stellou Kovačičovou v ŠK TC Dúbravka (marec)
  • víťazka dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách (západ) starších žiačok v TK Nitra (máj)
  • víťazka štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách (západ) s Luciou Čanigovou starších žiačok v TK Nitra (máj)
  • víťazka dvojhry na letných M-SR v kategórii mladších žiačok v TK Kúpele Piešťany (máj)
  • víťazka štvorhry na letných M-SR v kategórii mladších žiačok v TK Kúpele Piešťany s Barborou Kmoškovou /TC EMPIRE Trnava/ (máj)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "B" starších žiačok v TK 77 Skalica (jún)
  • semifinalistka štvorhry na turnaji triedy "B" starších žiačok s Barborou Kmoškovou v TK 77 Skalica (jún)
  • finalistka dvojhry na turnaji triedy "B" starších žiačok v TK Jednotka (jún)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "A"mladších žiačok v TK Kúpele Piešťany s Barborou Kmoškovou /TC EMPIRE Trnava/ (júl)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok v TK Žilina (júl)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "A" starších žiačok so Stellou Kovačičovou v TK Slovan Bratislava (august)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "B" starších žiačok so Stellou Kovačičovou v TK Kúpele Piešťany (august)
  • majsterka SR v družstvách mladších žiačok v TK Slovan Bratislava (august) KLIKNI NA ČLÁNOK 
  • finalistka dvojhry na turnaji triedy "A" starších žiačok v TK Baník Prievidza (august) KLIKNI NA ČLÁNOK
  • finalistka štvorhry na turnaji triedy "A" starších žiačok so Stellou Kovačičovou v TK Baník Prievidza (august) KLIKNI NA ČLÁNOK  
  • majsterka SR v družstvách starších žiačok v TK Žilina (september) KLIKNI NA ČLÁNOK 
  • finalistka dvojhry na halových regionálnych majstrovstvách mladších žiačok v TK Kúpele Piešťany (december 2012)
  • finalistka štvorhry na halových M-SR mladších žiačok s Kristínou Mrázikovou v TK Slovan Bratislava (január)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "C" mladších žiačok v TK Púchov (január) 
  • semifinalistka dvojhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok v TŠP-tenisová škola Petržalka (február)
  • finalistka štvorhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok s Kristínou Mrázikovou v TŠP-tenisová škola Petržalka (február)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok v TK Ratufa Levice (marec)
  • víťazka dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiačok v TC Topoľčany (máj)
  • semifinalistka štvorhry na letných regionálnych majstrovstvách mladších žiačok s Chiarou Renátou Supákovou v TC Topoľčany (máj)
  • finalistka štvorhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok s Kristínou Mrázikovou vo Fresh club Zvolen (jún)
  • semifinalistka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok s Luciou Čanigovou v TK Kúpele Piešťany (júl)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok so Zuzanou Ustohalovou v TK Tatran 2007 Prešov (júl)
  • semifinalistka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok v TK Žilina (júl)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok v TK Ratufa Levice (august)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok s Luciou Čanigovou v TK Ratufa Levice (august)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok v ŠK TC Dúbravka (august)
  • víťazka štvorhry na turnaji triedy "B" mladších žiačok s Luciou Čanigovou v ŠK TC Dúbravka (august)
  • víťazka dvojhry na turnaji triedy "A" mladších žiačok v TK Slovan Bratislava (september)
  • bronzová medailistka z majstrovstiev Slovenska družstiev

Škola: Súkromné gymnázium v Dunajskej Strede
Obľúbené:
Povrch: tvrdý
Úder: inside-out forhend
Tenisti: Roger Federer, Andre Agassi, Grigor Dimitrov
Odohraný turnaj: turnaje, na ktorých získala juniorské tituly ITF4 (Praha, Žilina)
Grandslam: US Open
Mesto: Trnava
Jedlo: čokoľvek sladké :)
Nápoj:  voda
Film: Púštny kvet 
Herci: Ben Affleck, Nicolas Cage, Bradley Cooper
Farba: modrá

Kniha: Alchymista (Paulo Coelho)

Photos by: 
Ivan Kopčáni, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!