Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: Nicolas Alberto ARRECHE (ARG) 7-6(2) 6-4, QF: Vasile-Alexandru GHILEA (ROU) 6-0 6-4, SF: Oleg PRIHODKO (UKR) 7-6(5) 6-4, F: Shahin KHALEDAN (IRI) ?-?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: Katerina STEWART (USA) 7-6(3) 6-7(5) 7-6(3), QF: Giulia GATTO-MONTICONE (ITA) 2-6 6-3 1-6; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) 6-2 6-4, 2R: Anastasia DETIUC (CZE) 6-1 6-2, QF: Fiona FERRO (FRA) 3-6 1-6; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Jonathan EYSSERIC/ Hugo NYS (FRA) 7-6(5) 6-4, QF: Roman JEBAVY/Jiri VESELY (CZE) 3-6 5-7; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) 4-6 1-3; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7.

Telavi, Georgia, ITF Futures, TELAVI OPEN 2018, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Artem DUBRIVNYY (RUS) - Alexey ZAKHAROV (RUS) 4-2 Ret, 2R: Nicolas Alberto ARRECHE (ARG) 7-6(2) 6-4, QF: Vasile-Alexandru GHILEA (ROU) 6-0 6-4, SF: Oleg PRIHODKO (UKR) 7-6(5) 6-4, F: Shahin KHALEDAN (IRI) ?-?; Olomouc, Czech Republic, ITF Womens Circuit, ITS CUP, 50 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Agnes BUKTA (HUN) 6-4 6-3, 2R: Katerina STEWART (USA) 7-6(3) 6-7(5) 7-6(3), QF: Giulia GATTO-MONTICONE (ITA) 2-6 6-3 1-6; 1R: Kateryna KOZLOVA (UKR) - Victoria MUNTEAN (FRA) 6-2 6-4, 2R: Anastasia DETIUC (CZE) 6-1 6-2, QF: Fiona FERRO (FRA) 3-6 1-6; Umag, Croatia, ATP 250, Plava Laguna Croatia Open Umag, 561 345 €, clay, outdoor: Doubles, 1R, Igor ZELENAY (SVK)/Denys MOLCHANOV (UKR) - Jonathan EYSSERIC/ Hugo NYS (FRA) 7-6(5) 6-4, QF: Roman JEBAVY/Jiri VESELY (CZE) 3-6 5-7; 1QR, Andrej MARTIN (SVK) - Roberto QUIROY (ECU) 6-2 7-6(0), Qualifying Final: Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 2-6 7-5 2-6, Main Draw, 1R: Felix AUGER-ALIASSIME (CAN) 4-6 3-6Khemisset, Morocco, ITF Futures, Morocco Futures F1, 15 000 USD, clay, outdoor: 1R, Ergi KIRKIN (TUR) - Luca CASTELNUOVO (SUI) 6-2 6-2, 2R: Mirko MARTINEZ (SUI) 4-6 1-3; Darmstadt, Germany, ITF Womens Circuit, Tennis International, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Vivien JUHASZOVA (SVK) - Pemra OZGEN (TUR) 2-6 4-6; Figueira Da Foz, Portugal, ITF Womens Circuit, Figueira da Foz Ladies Open 2018, $25,000 + H USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Fatma AL NABHANI (OMA) 4-6 7-6(5) 5-7; Bucharest, Romania, WTA International, BRD Bucharest Open, 250 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Rebecca SRAMKOVA (SVK) - Basak ERAYDIN (TUR) 7-6(3) 6-3, 2QR: Dejana RADANOVIC (SRB) 6-1 6-1, Qualifying Final: Anna BONDAR (HUN) 7-6(2) 6-4, 1R, Main Draw: Petra MARTIC (CRO) 2-6 4-6; Vienna, Austria, ITF Womens Circuit, Ladies Future Vienna, 15 000 USD, clay, outdoor: 1QR, Laura MALUNIAKOVA (SVK) - Alina MICHALITSCH (AUT) 6-3 6-2, 2QR: Ema VASIC (AUT) 6-4 6-4, Qualifying Final: Aline THOMMEN (SUI) 7-6(4) 6-2, 1R: Katja MILAS (CRO) 6-4 3-6 5-7.

Patrik Fabian

Vek: 24 rokov (20.03.1994)

Rodisko: Košice, Slovenská republika
Bydlisko: Košice, Slovenská republika
Výška: 185 cm
Váha: 80 kg
Hrá: ľavou rukou (obojručný bekhend)
Profesionál od: 
Tréner: 
Raketa: Wilson
Oblečenie: Wilson
Tenisový cieľ:  

 

ATP Ranking
-
Season High : 1091
Career High : 548
ITF Ranking
-
Career High : 41
  • semifinalista štvorhry (s Denisom Kapricom z Nemecka), ITF – III Torneo Villa de Madrid, F8 Futures, Madrid, Španielsko, 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (apríl)
  • semifinalista dvojhry, ITF – 8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, F4 Futures, Heraklion, Grécko, 10 000 $, tvrdý povrch, vonku (apríl)
  • finalista dvojhry, ITF – EMPIRE Futures Trnava, F1 Futures, Trnava, 10 000 $, antuka, vonku (júl)
  • víťaz štvorhry (s Dominikom Kellovským z Českej republiky), ITF – ITF Men´s 10.000 USD Allianz Slovenska poistovna open 2016, F4 Futures, Bratislava, 10 000 $, antuka, vonku (august)
  • finalista dvojhry, ITF – Megatennis Open, F5 Futures, Szekesfehervar, Maďarsko, 10 000 $, antuka, vonku (september)
  • semifinalista dvojhry, ITF – Szigetkozi Open, F6 Futures, Dunakeszi, Maďarsko, 10 000 $, antuka, vonku (september)
  • víťaz štvorhry (s Denisom Kapricom z Nemecka), ITF – Ismaning Open by Medicus, F15 Futures, Ismaning, Nemecko, 10 000 $, koberec, hala (október)
  • semifinalista štvorhry (s Denisom Kapricom z Nemecka), ITF – Paf Open Tartu, F2 Futures, Tartu, Estónsko, 10 000 $, koberec, hala (október)
Photos by: 
Milan Hutera, www.empire-tennis-academy.com
Galéria: 

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!