Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) ?-?;  1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) ?-?; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) ?-?; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Melbourne, Australia, grandslam Australian Open 2018, dotácia 55 000 000 AUD, hard, outdoor: 1R, Elina SVITOLINA (UKR) - Ivana JOROVIC (SRB) 6-3 6-2, 2R: Katerina SINIAKOVA (CZE) 4-6 6-2 6-1, 3R: Marta KOSTYUK (UKR) ?-?;  1R, Lucie SAFAROVA (CZE) - Alja TOMLJANOVIC (CRO) 7-5 6-3, 2R: Sorana CIRSTEA (ROU) ?-?; 1R, Daria KASATKINA (RUS) - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (SVK) 6-0 6-3, 2R: Magda LINETTE (POL) 6-7(4) 2-6; 1R, Belinda BENCIC (SUI) - Venus WILLIAMS (USA)  6-3 7-5, 2R: Luksika KUMKHUM (THA) 1-6 3-6; 1R, Kateryna KOZLOVA (UKR) - Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 6-3 4-6 3-6; 1QR, Anna BLINKOVA (RUS) - Roberta VINCI (ITA) 6-3 6-2, 2R: Antonia LOTTNER (GER) 5-7 6-4 7-5, Qualifying Final: Viktoriya TOMOVA (BUL) 6-3 1-6 6-1; 1R: Bernarda PERA (USA) 2-6 2-6; Orlando, Florida, USA, ITF Womens Circuit, USTA National Campus Pro Tennis Classic, 25 000 USD, clay, outdoor: 1R, Anhelina KALININA (UKR) - Katherine SEBOV (CAN) 6-2 6-2, 2R: Claire LIU (USA) ?-?; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F1 Women's Future, 15 000 USD, hard, outdoor: 1R, Tereza MIHALIKOVA (SVK) - Eva SISKA (USA) 6-4 6-3, 2R: Yuliya HATOUKA (BLR) ?-?; Koblenz, Germany, ATP Challenger, Koblenz Open, €43,000 + H, hard, indoor: 1R, Andrej MARTIN (SVK) - Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 4-6; Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Soho Square Egypt F1 Men's Futures, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Artem DUBRIVNYY (RUS) - BYE, 2QR: Kevin PORTMANN (ITA) 6-2 6-1, Qualifying Final: Karol BECK (SVK) 6-1 6-4, Main Draw, 1R: Artem SMIRNOV (UKR) 3-6 2-6; 1QR, Karol BECK (SVK) - Benjamin WINTER LOPEZ (ESP) 6-0 6-1, 2QR: Roman BOYCHUK (UKR) [15]  6-1 6-1, Qualifying Final: Artem DUBRIVNYY (RUS) 1-6 4-6; Antalya, Turkey, ITF Futures, GD TENNIS CUP, 15 000 USD, hard, outdoor: 1QR, Ergi KIRKIN (TUR) - Xristodoulos KASMERIDIS (GRE) 6-0 6-0, 2QR: Ran AMAR (ISR) 6-1 6-2, Qualifying Final: Nik RAZBORSEK (SLO) 6-7(0) 6-0 2-6.

 

Daniel Trčka

Vek: 47 rokov (05.05.1970)

Rodisko: Rožnov pod Radhošťěm, Československo

Bydlisko: Česko

Tréner od: 1991

Zverenci: šéftréner klubu TC EMPIRE Trnava

Kluby a organizácie:
1991 - 2002 TK Prostějov  - hlavný trenér TK, SVT, NTC
1991 - 2002  ČTS - trenér juniorskej reprezentácie, 2001 trenér Davis Cup (kapitán J. Kukal)
2003 - 2004  TJ Slavia Právnik Bratislav - hlavný metodik
2006 - 2007  Jiří Novák Tennis Academy Prostějov - hlavný trenér
2008 - 2009  TK Prostějov - trenér zmluvných hráčov
2012 - 2016 TK Vysoké Tatry - hlavný trenér 

Individuálna spolupráca s hráčmi:
J. Novák  ATP 5.
M. Tabara  ATP 47.
R. Štěpánek  ATP 8.
T. Berdych  ATP 4.
D. Lojda  ATP 161.
M. Konečný  ATP 286.
G. Bastl (SUI)  ATP 71.
J. Janowicz (POL)  ATP 14.
V. Bruthans  ATP 238.
L. Klein  ITF 23.
H. Nagyová  WTA 21.
J. Husárová  WTA 31. (štvorhra 3.)
R. Čisovská  TE do 14 rokov: 2

Photos by: 
Ivan Kopcani, www.empire-tennis-academy.com

Počasie v Trnave

Predpoveď počasia

Get in touch

Novinky

Prihláste sa na odber a sledujte najnovšie info o tenise!